پنج شنبه ٠٧ بهمن ١٤٠٠
آخرین اخبار
صدور هشدار سطح قرمز دریایی به دليل فعالیت سامانه تندبادهای شدید و طوفانی شدن دریا طی روزهای پنجشنبه ۳۰ دی ماه تا اواخر وقت روز جمعه اول بهمن ماه در استان هرمزگان/خسارت به تأسيسات ساحلی و بندری، احتمال غرق شدن شناورهای سبک و نيمه سنگين، آسيب به قفس های پرورش ماهى و تورهای صیادی و بالا آمدن آب در مجاورت سواحل از اثرات مخاطره آميز این سامانه است/لزوم اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت پیشگیری از خسارت در کلیه بنادر و سواحل استان هرمزگان، اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم توسط کلیه فعالان دریایی جهت جلوگیری از خسارت، ممنوعیت کلیه ترددهای دریایی شناورهای سبک و شناورهای مسافربری و تجاری و ممنوعیت کلیه فعالیت های تفریحی و شنا
اخبار > توجه به سلامت و ورزش بازنشستگان یک اولویت مهم است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٧٣٠٣
تاریخ:سه شنبه ٢ آذر ١٤٠٠

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
توجه به سلامت و ورزش بازنشستگان یک اولویت مهم است

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: ورزش برای بازنشستگان بزرگوار زمینه ساز سلامت و شادابی آنان است و توجه به سلامت و ورزش بازنشستگان یک اولویت مهم است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در دیدار با اعضای انجمن ورزشی بازنشستگان کشوری استان هرمزگان، بانوان ورزشکار پیشکسوت و تعدادی از بازنشستگان استان، نگاه ویژه و چند وجهی به مسائل بازنشستگان شامل فرهنگی، ورزشی، سلامت، اجتماعی و معیشتی را مهم خواند و خواستار همکاری و تعامل بیشتر دستگاه‌های اجرایی با صندوق بازنشستگی استان برای ارائه خدمات مطلوب تر به بازنشستگان و تکریم این عزیزان به عنوان بزرگان و پیشکسوتان جامعه و‌ خانواده شد.
 
وی حضور در جمع بازنشستگان را مایه خرسندی دانست و گفت: بازنشستگان عزیز بهترین ساعات و بهترین روزهای زندگی خود را در راستای خدمت به مردم گذرانده‌اند كه این ایثار و فداكاری بسیار ارزشمند و در نزد خداوند متعال دارای پاداش و اجر معنوی است.
 
وی به اهمیت ورزش و تحرکات بدنی برای سالمندان اشاره کرد و گفت: سالن و امکانات ورزشی ویژه باید در اختیار ورزشکاران بازنشسته قرار گیرد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان افزود: از نیروی فكری بازنشستگان باید استفاده شود چرا كه اگر نیروی جوانی با فكر و تجربه بازنشستگان همراه شود بیشترین اثرگذاری را خواهد داشت.
 
وی خاطرنشان کرد: بزرگواری و مناعت طبع بازنشستگان باعث می شود بسیاری از آنها برای رفع مشكلاتشان به مدیران و دستگاه های خود مراجعه نكنند و لذا وظیفه ماست با دیدارهایی كه با این قشر فرهیخته داریم، در راستای كاهش و رفع مشكلات آنان گام برداریم.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در نشست با جمعی از پیشکسوتان ورزشکار،  بازنشسته و اعضای انجمن ورزشی بازنشستگان کشوری استان هرمزگان با آنان گفتگو و پیرامون مسائل مختلف به تبادل نظر پرداخت.
 
در این نشست تعدادی از بازنشستگان، دیدگاه ها و کمبودهای ورزشی بازنشستگان  را تشریح کردند و معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان ضمن حمایت همه جانبه از پیشکسوتان، در راستای رفع این مشکلات قول مساعدت داد.

شماره خبر : ٢٧٣٠٣
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/11/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.