يکشنبه ٢٥ مهر ١٤٠٠
آخرین اخبار
رفع مشکلات شهرستان بشاگرد نیازمند بودجه و اعتبارات ویژه است/لزوم اقدام سریع برای رفع مشکلات امکانات آموزشی در مدارس بشاگرد/از بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری و فعالیت در زمینه معادن بشاگرد دعوت می‌کنیم/تمرکز و مطالعات ویژه بر روی چهار دشت ویژه کشاورزی در شهرستان بشاگرد صورت می‌گیرد/پیگیری ایجاد صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی در این شهرستان/استفاده از روش های آبخیزداری برای مهار و استفاده از روان آب ها جهت تامین آب مورد نیاز شهرستان بشاگرد در دستور کار است
استان هرمزگان باید الگوی توسعه و پیشرفت سایر استان ها باشد/در این استان مردمانی خونگرم، مهربان و مهمان پذیر زندگی می‌کنند/استان هرمزگان از ظرفیت های بی نظیری برای توسعه شتابان برخوردار است/در رونق صنعت، تجارت و بازرگانی دریایی استان هرمزگان جایگاه کلیدی دارد/بندرعباس باید به نمادِ مطرح توسعه کشور در سطح جهانی تبدیل شود/آقای مهندس دوستی استاندار جدید هرمزگان بسیار خوش فکر است و بزرگترین پروژه نظیر پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس را به نتیجه رسانده است
اخبار > تحقق اهداف سازمان های مردم نهاد در گرو داشتن طرح و ایده عملیاتی است/سمن ها از ظرفیت مساجد برای پیشبرد برنامه ها استفاده کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٤٦٥
تاریخ:چهارشنبه ٣١ شهريور ١٤٠٠

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
تحقق اهداف سازمان های مردم نهاد در گرو داشتن طرح و ایده عملیاتی است/سمن ها از ظرفیت مساجد برای پیشبرد برنامه ها استفاده کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: تحقق اهداف سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه آسیب های اجتماعی در گرو داشتن طرح و ایده عملیاتی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه کارگروه توسعه مشارکت های مردمی، با گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، با اشاره به اهمیت تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، عنوان کرد: یکی از بهترین اقدامات در تکریم خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان حل مشکل اشتغال فرزندان این خانواده های بزرگوار ست.
 
وی افزود: تقارن هفته دفاع مقدس با اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین "علیه السلام" معنویت این هفته را دو چندان کرده است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: ۷۲ سازمان مردم نهاد در هرمزگان فعال است که ۲۰ سمن در حوزه آسیب های اجتماعی فعالیت می کنند.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: سمن ها برای جذب منابع و اعتبارات در حوزه آسیب های اجتماعی ضروری است طرح و برنامه عملیاتی داشته باشند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، گفت: بدون طرح و ایده های عملیاتی سمن ها در جذب منابع موفق نخواهند بود.
 
رئوفی افزود: سمن ها می توانند از ظرفیت خیرین در راستای تحقق اهداف خود در حوزه آسیب های اجتماعی بهره گیرند.
 
وی خاطرنشان کرد: سازمان های مردم نهاد از ظرفیت مساجد به عنوان یکی از مهمترین پایگاه های مردمی در پیشبرد برنامه های خود بهره گیرند.

شماره خبر : ٢٦٤٦٥
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/07/25

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.