يکشنبه ٢٥ مهر ١٤٠٠
آخرین اخبار
رفع مشکلات شهرستان بشاگرد نیازمند بودجه و اعتبارات ویژه است/لزوم اقدام سریع برای رفع مشکلات امکانات آموزشی در مدارس بشاگرد/از بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری و فعالیت در زمینه معادن بشاگرد دعوت می‌کنیم/تمرکز و مطالعات ویژه بر روی چهار دشت ویژه کشاورزی در شهرستان بشاگرد صورت می‌گیرد/پیگیری ایجاد صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی در این شهرستان/استفاده از روش های آبخیزداری برای مهار و استفاده از روان آب ها جهت تامین آب مورد نیاز شهرستان بشاگرد در دستور کار است
استان هرمزگان باید الگوی توسعه و پیشرفت سایر استان ها باشد/در این استان مردمانی خونگرم، مهربان و مهمان پذیر زندگی می‌کنند/استان هرمزگان از ظرفیت های بی نظیری برای توسعه شتابان برخوردار است/در رونق صنعت، تجارت و بازرگانی دریایی استان هرمزگان جایگاه کلیدی دارد/بندرعباس باید به نمادِ مطرح توسعه کشور در سطح جهانی تبدیل شود/آقای مهندس دوستی استاندار جدید هرمزگان بسیار خوش فکر است و بزرگترین پروژه نظیر پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس را به نتیجه رسانده است
اخبار > کارمندان، انسان های شایسته ای هستند که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است/صداقت، وجدان کاری و تکریم ارباب رجوع از ویژگی‌های بارز یک کارمند نمونه است/تلاش قشر شریف کارمند در همه نهادها و به خصوص در مجموعه های دولتی، زمینه ‌ساز رشد شاخص های پیشرفت کشور است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٤٠٠
تاریخ:دوشنبه ٢٩ شهريور ١٤٠٠

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در آيين تجلیل از کارمندان نمونه استانداری هرمزگان:
کارمندان، انسان های شایسته ای هستند که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است/صداقت، وجدان کاری و تکریم ارباب رجوع از ویژگی‌های بارز یک کارمند نمونه است/تلاش قشر شریف کارمند در همه نهادها و به خصوص در مجموعه های دولتی، زمینه ‌ساز رشد شاخص های پیشرفت کشور است

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: کارمندان، انسان های شایسته ای هستند که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در آيين تجلیل از کارمندان نمونه استانداری هرمزگان، عنوان كرد: کارمندان، انسان های شایسته ای هستند که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است، آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.
 
وی ادامه داد: موفقیت دستگاه های اجرایی وابسته به تلاش همه کارمندان است، تا همیشه در فکر کار و خدمت بی منت باشند و موجب رضایت مردم شوند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با بیان اینکه بدون شک تمام کارکنان استانداری هرمزگان، کارمندان نمونه هستند، افزود: بدون تردید تلاش کارمندان، این قشر شریف در همه نهادها و به خصوص در مجموعه های دولتی، زمینه ‌ساز رشد شاخص های پیشرفت کشور است و امیدوارم همه بتوانند برای آبادانی کشورمان  بیش از پیش مفید باشند.
 
شیبانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان استانداری و  فرمانداری های تابعه، تصریح کرد: کارمندان در دوران کاری در مجموعه های اداری خود، قدر فرصت به وجود آمده در راستای خدمت رسانی بی منت به مردم را بیش از پیش بدانند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان  با بیان اینکه باید تلاش کرد تا در دوران خدمت به مردم نامی نیک از ما در جامعه بماند، خاطرنشان کرد: صداقت، وجدان کاری و تکریم ارباب رجوع از ویژگی‌های بارز یک کارمند نمونه است و کارمندان قشری هستند که با تعهد و وجدان کاری در راه خدمت به هم‌وطنان خود گام برداشته و تلاش می‌کنند.
 
در این آيين که با رعایت پروتکل های بهداشتی، طی جلسات  جداگانه ای با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان و مدیرکل امور اداری و مالی استانداری هرمزگان برگزار شد، از کارمندان نمونه استانداری با اهدای لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد.
 
همچنین کارمندان نمونه، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند و از نگاه و توجه ویژه معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان به کارمندان تشکر کردند.

شماره خبر : ٢٦٤٠٠
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/07/25

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.