يکشنبه ٢٥ مهر ١٤٠٠
آخرین اخبار
رفع مشکلات شهرستان بشاگرد نیازمند بودجه و اعتبارات ویژه است/لزوم اقدام سریع برای رفع مشکلات امکانات آموزشی در مدارس بشاگرد/از بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری و فعالیت در زمینه معادن بشاگرد دعوت می‌کنیم/تمرکز و مطالعات ویژه بر روی چهار دشت ویژه کشاورزی در شهرستان بشاگرد صورت می‌گیرد/پیگیری ایجاد صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی در این شهرستان/استفاده از روش های آبخیزداری برای مهار و استفاده از روان آب ها جهت تامین آب مورد نیاز شهرستان بشاگرد در دستور کار است
استان هرمزگان باید الگوی توسعه و پیشرفت سایر استان ها باشد/در این استان مردمانی خونگرم، مهربان و مهمان پذیر زندگی می‌کنند/استان هرمزگان از ظرفیت های بی نظیری برای توسعه شتابان برخوردار است/در رونق صنعت، تجارت و بازرگانی دریایی استان هرمزگان جایگاه کلیدی دارد/بندرعباس باید به نمادِ مطرح توسعه کشور در سطح جهانی تبدیل شود/آقای مهندس دوستی استاندار جدید هرمزگان بسیار خوش فکر است و بزرگترین پروژه نظیر پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس را به نتیجه رسانده است
اخبار > بیش از ۱۷ تن گوشت قرمز بین اقشار نیازمند در هرمزگان توزیع می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٣٩٧
تاریخ:يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
بیش از ۱۷ تن گوشت قرمز بین اقشار نیازمند در هرمزگان توزیع می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با همکاری دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی و همچنین دستگاه های حمایتی و صنایع فولادی استان بیش از ۱۷ تن گوشت قرمز بین اقشار آسیب پذیر و نیازمند در هرمزگان توزیع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری با تقدیر از تلاش های شبانه روزی دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی استان هرمزگان با حمایت دستگاه قضایی، در مقابله با پدیده قاچاق به ویژه قاچاق دام زنده، عنوان کرد: محموله دو هزار راسی دام زنده قاچاق که با هماهنگی و همکاری دستگاه های امنیتی و قضایی کشف شده است پس از طی فرآیند قانونی بین اقشار آسیب پذیر و نیازمند در استان توزیع می شود.
 
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع طی جلسه ای با حضور دستگاه های اجرایی ذیربط از جمله دادستانی، اداره کل اطلاعات، دیوان محاسبات، اداره کل اموال تملیکی، سازمان صمت، تعزیرات حکومتی و دستگاه های حمایتی موضوع ۲۰۰۰ راس دام کشف شده تعیین تکلیف شد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: ۵۰ درصد بهای دام های کشف شده با همکاری صنایع فولادی استان از جمله فولاد کاوه جنوب کیش، فولاد هرمزگان و صبا فولاد و ۵۰ درصد دیگر توسط نهاد های حمایتی تامین و به حساب اداره کل اموال تملیکی استان واریز خواهد شد.
 
حیدری تصریح کرد: هزینه کشتار دام ها و توزیع آن از سوی دستگاه های حمایتی شامل کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی صورت می پذیرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: همراهی و همکاری واحدهای فولادی استان در حمایت از اقشار آسیب پذیر در هرمزگان در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی قابل تحسین است.

شماره خبر : ٢٦٣٩٧
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/07/25

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.