يکشنبه ٢٥ مهر ١٤٠٠
آخرین اخبار
رفع مشکلات شهرستان بشاگرد نیازمند بودجه و اعتبارات ویژه است/لزوم اقدام سریع برای رفع مشکلات امکانات آموزشی در مدارس بشاگرد/از بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری و فعالیت در زمینه معادن بشاگرد دعوت می‌کنیم/تمرکز و مطالعات ویژه بر روی چهار دشت ویژه کشاورزی در شهرستان بشاگرد صورت می‌گیرد/پیگیری ایجاد صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی در این شهرستان/استفاده از روش های آبخیزداری برای مهار و استفاده از روان آب ها جهت تامین آب مورد نیاز شهرستان بشاگرد در دستور کار است
استان هرمزگان باید الگوی توسعه و پیشرفت سایر استان ها باشد/در این استان مردمانی خونگرم، مهربان و مهمان پذیر زندگی می‌کنند/استان هرمزگان از ظرفیت های بی نظیری برای توسعه شتابان برخوردار است/در رونق صنعت، تجارت و بازرگانی دریایی استان هرمزگان جایگاه کلیدی دارد/بندرعباس باید به نمادِ مطرح توسعه کشور در سطح جهانی تبدیل شود/آقای مهندس دوستی استاندار جدید هرمزگان بسیار خوش فکر است و بزرگترین پروژه نظیر پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس را به نتیجه رسانده است
اخبار > خدمت به مردم، شکرگزاری عملی مدیران محسوب می شود/مدیران تا ساعات پایانی مسئولیت باید امیدوارانه تلاش و مجاهدت کنند/نخبگان دانشگاهی استعدادها و ظرفیت های استان را شناسایی و آموزش اقشار مختلف مردم را در دستور کار قرار دهند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٣٧١
تاریخ:شنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٠

استاندار هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی و آیین تقدیر از دستگاه های اجرایی برتر استان:
خدمت به مردم، شکرگزاری عملی مدیران محسوب می شود/مدیران تا ساعات پایانی مسئولیت باید امیدوارانه تلاش و مجاهدت کنند/نخبگان دانشگاهی استعدادها و ظرفیت های استان را شناسایی و آموزش اقشار مختلف مردم را در دستور کار قرار دهند

استاندار هرمزگان گفت: خدمت به مردم، شکرگزاری عملی مدیران محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی و آیین تقدیر از دستگاه های اجرایی برتر استان هرمزگان، با بیان اینکه شکرگزاری باید در گفتار و عمل مدیران نظام اسلامی مشهود باشد، اظهار کرد: شکرگزاری عملی مدیران با تلاش شبانه روزی و خدمت به مردم محقق می شود و باید هم‌سطح مسئولیتی که می پذیریم خود را وقف مردم و انقلاب اسلامی کنیم.
 
وی افزود: در این مسیر هیچ مانعی نباید باعث توقف مدیران شود و تا آخرین ساعاتی که عهده دار مسئولیت هستیم باید برای حل مشکلات مردم و رفع موانع پیش روی آن ها قدم های عملی برداریم.
 
استاندار هرمزگان، اراده و توکل به خدا را دو عامل اثرگذار و مهم در راستای انجام درست مسئولیت ها برشمرد و گفت: همیشه مسیر خدمت هموار نیست و ممکن است گاهی مشکلاتی بر سر راه ما قرار بگیرد که باید با تکیه بر تفکر جمعی و مشورت، تصمیم درست را اتخاذ کرد.
 
دکتر همتی با اشاره به ظرفیت ها و مواهب خدادادی هرمزگان، شناخت این فرصت ها را گام اولیه و مهم برای برنامه ریزی و بهره برداری از آنها عنوان و خاطرنشان کرد: نخبگان دانشگاهی باید استعدادهای هر بخش را شناسایی و آموزش اقشار مختلف مردم را در دستور کار قرار دهند.
 
وی بیان کرد: تربیت نیروی انسانی ماهر در بخش گردشگری، معدن، کشاورزی و نفت و گاز از موضوعات ضروری است که باید هم‌تراز توسعه در بخش های مختلف ارتقاء پیدا کند.
 
همتی، با اشاره نقش ملی و فراملی هرمزگان در برخی از حوزه ها، گفت: عملکرد دستگاه های مرتبط با بخش واردات و صادرات، معدن، نفت و گاز و صنایع دریایی در استان دارای نقشی فراتر از محدوده جغرافیای استان است و باید مدیران اجرایی در هرمزگان بتوانند همتراز مدیران ملی تصمیم گیری کنند.
 
استاندار هرمزگان، عدم برنامه ریزی و توانایی لازم برای خلق ایده های نو در مواجهه با مشکلات را از جمله معضلات پیش روی برخی از مدیران دستگاه های اجرایی برشمرد و بیان کرد: مدیران اجرایی در هرمزگان باید بتوانند مسائل موجود را در درون استان مدیریت و موانع را بردارند.
 
دکتر همتی با بیان اینکه مدیران خوب و کاربلد در هر دولتی می توانند منشأ خیر وبرکت باشند، گفت: مدیران سالم، پرکار، خلاق و  نوآور سرمایه های نظام و کشور هستند.
 
استاندار هرمزگان با اشاره به برخی از ویژگی های مدیران جهادی و انقلابی، گفت: مدیر خوب و ولایت مدار، باید تا آخرین ساعات مسئولیت، امیدوارانه و پرتلاش به کار خود ادامه دهد و ذره ‌ای سستی به خود راه ندهد.
 
استاندار هرمزگان همچنین از تعامل و همراهی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، اعضای شورای تأمین استان، نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، مدیران اجرایی، رسانه ها، ائمه جمعه و جماعت و نخبگان استان برای پیشبرد برنامه های دولت قدردانی کرد.
 
دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان با اهدای لوح سپاس از همراهی و همكارى های موثر و برادرانه حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس به مجموعه مدیریت و دستگاه های اجرایی استان در راستای پیشرفت و توسعه بیشتر هرمزگان، تجلیل و قدردانی کرد.
 
همچنین استاندار هرمزگان، از اعضاى شورای تامین استان هرمزگان به جهت تلاش، هماهنگی و همکاری گسترده در راستای ایجاد امنیت مطلوب و پایدار در سراسر استان هرمزگان، همکاری در برگزاری انتخاباتی سالم، کمک به مدیریت بیماری کرونا و همراهی در حل مسائل مختلف استان به صورت ويژه تشکر و قدردانی کرد.

شماره خبر : ٢٦٣٧١
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/07/25

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.