عنوان گروه خبري / اخبار .
  • ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ 
  • کد خبر : ۲۳۷۸۷
فرماندار پارسیان
یکی از مهمترین و موثرترین نهادهای اجتماعی، نهاد آموزش و پرورش است
جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار پارسیان و با حضور اعضای جلسه در محل فرمانداری برگزار شد

فرماندار پارسیان گفت: یکی از مهمترین و موثرترین نهادهای اجتماعی، نهاد آموزش و پرورش است

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان، جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار پارسیان و با حضور اعضای جلسه در محل فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار پارسیان گفت: یکی از مهمترین و موثرترین نهادهای اجتماعی، نهاد آموزش و پرورش است که مسئولیت پرورش کودکان، نوجوانان و جوانان را بردوش دارد.

 

 سالمی تصریح نمود: در چنین نهاد گسترده‌ای، استفاده از تجارب صاحب‌نظران و دست اندرکاران تعلیم و تربیت و تشکیل شوراهای مختلف برای اتخاذ تصمیم‌های بایسته و شایسته کاملا ضرورت دارد.

 

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش در ساختار توسعه کشور، به عنوان اساس پیشرفت و ترقی کشور به حساب می‌آید و نقش مهمی در برنامه های توسعه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ایفا می‌کند.

 

ایشان در ادامه گفت: یکی از اهداف مهم تشکیل شوراهای آموزش و پرورش توجه به بحث اصل مشارکت در جریان تعلیم و تربیت است و از آنجا که رسالت آموزش و پرورش در جامعه بسیار حساس و مهم می‌باشد و از اهمیت و جایگاه خاص و زیر بنای توسعه کشور است همه وظیفه داریم به آن کمک نماییم.

 

فرماندار شهرستان بیان داشت: هدف از تشکیل این جلسه تسریع و تسهیل فعالیت‌های آموزش و پرورش، رفع موانع و جایگاه تحقق آیه شریفه "امرهم شورا بینهم" دانست و گفت: جهت تحقق این امر از همه مسئولین خواستارم نهایت همکاری و هماهنگی را با آموزش و پرورش به عمل آورند.

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.9.0
    V6.1.9.0