شعار سال 1402
عنوان گروه خبري / اخبار استانداری . خبر های خوب روابط عمومی . اخبار ویژه .
  • ساعت : ۱۴:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ 
  • کد خبر : ۴۲۹۶۹
آغاز ثبت نام دوازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی
دفترچه دوازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی در هرمزگان منتشر شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی استانداری هرمزگان، محسن خاکی نهاد معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گفت: ثبت‌نام دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از ۱۴ تیرماه به صورت اینترنتی آغاز می شود.

معاون استاندار افزود: این آزمون از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور و بنا بر ابلاغ این سازمان به مرکز آزمون جهاد دانشگاهی محول شده و ثبت‌نام از طریق وبگاه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir صورت می‌پذیرد.

وی عنوان کرد: دستگاه‌های حاضر در این آزمون استخدامی، شامل: وزارت کشور، وزارت میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع‌دستی، وزارت ورزش و جوانان، پست‌بانک ایران، حوزه هنری انقلاب اسلامی، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان آموزش، ترویج و تحقیقات کشاورزی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، شرکت مادر تخصصی منابع آب ایران، روزنامه رسمی کشور و گمرک جمهوری اسلامی ایران برای جذب نیروی انسانی از طریق این آزمون اقدام می‌کنند. خاکی نهاد درباره مشاغل موردنظر در این آزمون نیز گفت:داوطلبان می‌توانند در دو حوزه مشاغل عمومی و مشاغل تخصصی در دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور شرکت کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ادامه داد: ثبت‌نام متقاضیان در این آزمون استخدامی تا ۲۳ تیرماه ادامه خواهد داشت و تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون نیز روزهای ۹ و ۱۲ مردادماه ۱۴۰۳ اعلام‌ شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.9.0
    V6.1.9.0