شعار سال 1402
عنوان گروه خبري / اخبار استانداری . خبر های خوب روابط عمومی . اخبار ویژه .
  • ساعت : ۱۵:۰۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ 
  • کد خبر : ۴۲۹۶۵
استاندار هرمزگان:
تكمیل و تحویل مسكن مددجویان ادامه دارد
استاندار هرمزگان ضمن اشاره به تحویل ۱۲۴ واحدمسکونی مددجویان بهزیستی بر ادامه تکمیل و تحویل مسکن مددجویان تأکیدکرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهدی دوستی استاندارهرمزگان، شامگاه 19 تیر ماه در دیدار با علی‌محمد قادری رییس سازمان بهزیستی کشور، تأکیدداشت: پیگیری و انجام امور مربوط به بهزیستی اعتقاد ماست و به پیروی از رییس‌جمهور شهید در این مسیر هیچگونه پروتکل برای خدمت‌رسانی نداریم.

استاندار هرمزگان با اشاره به مصوبات سفر دوم رییس‌جمهور شهید به استان، گفت: براساس تأکید ایشان، بیشترین منابع مسئولیت‌های اجتماعی استان به بخش بهزیستی با اولویت مسکن، هزینه‌های توانبخشی و اورژانس اجتماعی اختصاص یافته است.

دوستی عضویت بهزیستی بعنوان عضو ثابت شورای مسکن استان را در همین راستا دانست و افزود: خانه دار شدن مددجویان در دو مسیر پیگیری و انجام شده یکی تکمیل و تحویل خانه‌های معطل مانده که ۱۲۴ واحد تقدیم شده و تکمیل بقیه نیز تا پایان سال محقق می‌شود و دیگر مسیر نیز ثبت‌نام مددجویان در طرح نهضت ملی مسکن بوده که با مراجعه خانه به خانه پیگیری شده و بیش از ۴۰۰۰ خانوار هم ثبت نام شدند. استاندارهرمزگان ضمن اشاره به استفاده از ظرفیت قرارگاه مردم در حوزه درمان‌مددجویان و ارائه بیش از ۲۷۰هزار خدمت درمانی تخصصی بویژه در حوزه دندانپزشکی همچنین درمان رایگان بیش از ۸۰ بیمار در آستانه نابینایی، درخصوص موارد مطرح شده از سوی معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور از جمله تأمین جهیزیه مددجویان درنوبت ازدواج و شهربازی ویژه، اعلام همکاری نمود.

لازم به ذکراست رییس سازمان بهزیستی کشور بعد از دیدار با استاندار هرمزگان بمنظور رسیدگی به مسائل جامعه هدف، راهی شهرستان‌ رودان شد.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.9.0
    V6.1.9.0