شعار سال 1402
عنوان گروه خبري / اخبار استانداری . خبر های خوب روابط عمومی . ستاد انتخابات استان هرمزگان .
  • ساعت : ۰۹:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ 
  • کد خبر : ۴۲۷۹۶
دبیر ستاد انتخابات استان هرمزگان؛
شعب ثابت، سیار و سخت گذر برای دریافت رأی مردم آماده‌سازی شدند
دبیر ستاد انتخابات استان هرمزگان از آماده سازی شعب ثابت، سیار و سخت گذر استان در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط‌عمومی استانداری هرمزگان،  سه شنبه ۲۳ خردادماه،محمد جواد خجسته دبیر ستاد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در هرمزگان، گفت:ستاد انتخابات استان شرایط حضور باشکوه مردم در روز مهم ۸ تیرماه را مهیا کرده است تا بتوانند در فراغ خاطر با مراجعه به نزدیکترین شعبه محل زندگی خود با کمترین معطلی در انتخاب رییس جمهور کشور مشارکت حداکثری داشته باشند.

خجسته عنوان‌کرد: مردم شریف استان با همراه داشتن کارت ملی بعد از احراز هویت باتوجه به اعلام ستاد انتخابات کشور، رأی‌شان را بصورت دستی ثبت و به صندوق‌ می اندازند. وی تاکید کرد: ۱۴۴۹ شعبه اخذ رأی در سه حوزه استان آماده دریافت آراء مردمی است که از این تعداد ۸۷۴ شعبه ثابت و ۵۷۵ شعبه هم بصورت سیار خواهند بود.

دبیر ستاد انتخابات هرمزگان اشاره ای هم به موقعیت جغرافیایی خاص استان داشت و افزود: علاوه بر اینکه در هرمزگان پراکندگی جغرافیای با تنوعی از مناطق دریایی، کوهستانی و دشت‌ها داریم از نظر شغلی هم بسیاری در زمان رأی گیری مشغول به خدمت در حوزه های کاری بروی دریا یا مناطق خارج از محدوده شعب هستند که تعداد ۷۴ تا از شعبه‌های سیار ما ویژه این مناطق و قسمت‌های سخت گذر آماده سازی شده تا زمینه مشارکت برای یکایک واجدین شرایط در انتخابات سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری مهیاباشد.

گفتنی است باتوجه به برگزاری انتخابات زودهنگام چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس‌جمهور محبوب ایران، ۸تیرماه زمان رأی‌گیری اعلام شده و در هرمزگان ۱۴۴۹ شعبه برای دریافت آراء درخدمت مردم خواهد بود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.9.0
    V6.1.9.0