چهارشنبه ١٩ مرداد ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > رمز موفقیت سازمان های مردم نهاد فعالیت در حوزه تخصصی و دوری از مسائل حاشیه ای است/حوزه بانوان و خانواده ظرفیت بسیار مناسبی برای فعالیت سازمان های مردم نهاد است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٩٥٩٢
تاریخ:چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
رمز موفقیت سازمان های مردم نهاد فعالیت در حوزه تخصصی و دوری از مسائل حاشیه ای است/حوزه بانوان و خانواده ظرفیت بسیار مناسبی برای فعالیت سازمان های مردم نهاد است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: رمز موفقیت سازمان های مردم نهاد فعال در بخش های مختلف اجتماعی و فرهنگی، فعالیت در حوزه تخصصی و دوری از مسائل حاشیه ای است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر احسان کامرانی در جلسه شورای تشکل های مردم نهاد استان هرمزگان با اشاره به اهمیت فعالیت سازمان های مردم نهاد، عنوان کرد: مهمترین مزیت سازمان های مردم نهاد انجام امور عام المنفعه با رویکرد اجتماعی و فرهنگی در جامعه است.
 
وی افزود: رمز موفقیت سازمان های مردم نهاد فعالیت در چهارچوب وظایف تخصصی و دوری از مسائل حاشیه ای است.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: حوزه بانوان پتانسیل عظیمی است که تشکل های مردم نهاد می توانند در این حوزه فعالیت کنند و به توانمند سازی بانوان کمک شایانی کنند.
 
کامرانی افزود: دوری از موازی کاری و بهره گیری از همه ظرفیت ها می تواند سمن ها را در پیشبرد اهداف کمک شایانی کند.
 
وی تصریح کرد: سمن های فعال در حوزه بانوان با ایجاد تنوع در فعالیت ها زمینه جذب حداکثری زنان فعال در بخش های مختلف را برای توانمند سازی آنها فراهم کنند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: جذب بانوان صاحب فکر، اندیشه و با برنامه و دغدغه مند در حوزه مسائل اجتماعی نیازمند توجه مدیران سمن های فعال در این بخش است.
 
کامرانی تصریح کرد: بهره گیری از نظرات نخبگان دانشگاهی و حوزوی در بخش های مختلف می تواند گره گشای امور استان باشد و در این زمینه آماده دریافت نظرات کلیه نخبگان برای تسریع در رشد و توسعه استان هستیم.

شماره خبر : ٢٩٥٩٢
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/05/18
بازدید امروز: 155 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9084356 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 3