چهارشنبه ١٩ مرداد ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > بازنگری و به روز رسانی برنامه های پیشگیری از اعتیاد در دستور کار قرار گیرد/از ظرفیت رسانه ها و سازمان های مردم نهاد در آگاهى بخشی و پیشگیری از اعتیاد استفاده شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٨٠٧٨
تاریخ:پنج شنبه ٣٠ دی ١٤٠٠

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
بازنگری و به روز رسانی برنامه های پیشگیری از اعتیاد در دستور کار قرار گیرد/از ظرفیت رسانه ها و سازمان های مردم نهاد در آگاهى بخشی و پیشگیری از اعتیاد استفاده شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر لزوم بازنگری و به روز رسانی برنامه های پیشگیری از اعتیاد، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، با تاکید بر اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در زمینه اعتیاد، تصریح کرد: با توجه به خسارت های زیانبار اعتیاد به مواد مخدر، اتخاذ اقدامات پیشگیرانه بسیار ضروری است و دستگاه های اجرایی ذیربط امکانات خود را در زمینه پیشگیری از اعتياد به کار گیرند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، افزود: برنامه های پیشگیری از اعتیاد نیازمند بازنگری و به روز رسانی جهت کارآمدی بیشتر است.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: رسانه های جمعی به ویژه صداوسیما با آگاهی بخشی می توانند نقش مهمی در به ثمر نشستن طرح های پیشگیری از اعتیاد، داشته باشند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، اظهار داشت: از ظرفيت سازمان های مردم نهاد (سمن ها) در اجرای برنامه های پیشگیرانه از اعتیاد به صورت ویژه بهره گرفته شود تا برنامه های اجرا شده در این زمینه به اهداف مورد نظر دست یابند.

شماره خبر : ٢٨٠٧٨
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/05/18
بازدید امروز: 46 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9084247 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 4