چهارشنبه ١٩ مرداد ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > اعطای اسناد مالکیتی به مردم در محله نایبند جنوبی بندرعباس


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٩٦٠٠
تاریخ:شنبه ٣١ ارديبهشت ١٤٠١

با حضور استاندار هرمزگان انجام شد؛
اعطای اسناد مالکیتی به مردم در محله نایبند جنوبی بندرعباس

در مراسمی با حضور استاندار هرمزگان، اسناد مالکیتی به مردم در محله نایبند جنوبی بندرعباس اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان در آیین اعطای اسناد مالکیتی به مالکان در محله نایبند جنوبی بندرعباس با تاکید بر اینکه مشکل اسناد مالکیت موضوع بسیار شایعی در تمام استان است، اظهار داشت: جزیره هرمز، میناب و عمده محلات بندرعباس درگیر این موضوع هستند.
 
وی افزود: با تشکیل شورایی، صدور اسناد مالکیت در برخی از محلات بندرعباس آغاز و تعدادی هم به مرحله صدور رسیده است.
 
استاندار هرمزگان با بیان اینکه سوم خرداد ماه 50 سند در جزیره هرمز اعطا خواهد شد، گفت: مسئله صدور سند اراضی تحت مالکیت دولت و یا در مالکیت نهادهای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد مستضعفان، حل می شود.
 
دوستی در خصوص اراضی که مالکیت خصوصی دارند، بیان کرد: در این خصوص سعی می کنیم از طریق مذاکره مسائل باقی مانده را حل کنیم چرا که زمینی به مساحت 350 هکتار مشخص شده است.
 
وی افزود: پس از مذاکره ابتدا سند مالیکت به نام دولت زده می شود و در گام بعدی صدور سند به مردم منتقل می شود که می توانند از تسهیلات 350 میلیون تومانی طرح نهضت ملی مسکن برخوردار شوند.
 
استاندار هرمزگان با اشاره به طرح های شهرداری و شورای اسلامی شهر بندرعباس در اصلاح معابر و خیابان ها، خاطرنشان کرد: از آنجایی که مردم ولی نعمتان هستند و حق به گردن ما دارند، لذا وظیفه داریم پاسخگوی محبت های آنها باشیم.
 
گفتنی است؛ در راستای تحقق یکی از وعده‌های ریاست جمهوری اسلامی ایران مبنی بر واگذاری مالکیت اراضی در محلات مختلف استان به مردم، با پیگیری مستمر استاندار هرمزگان و با کمک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به طور نمادین 5 سند مالکیتی به صاحبان منازل مسکونی اعطا و روند اعطای اسناد سایر افراد ساکن در محله نایبند جنوبی نیز در حال انجام است.
 
 

شماره خبر : ٢٩٦٠٠
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/05/18
بازدید امروز: 76 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9084277 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 3