چهارشنبه ١٩ مرداد ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > توجه به آموزش و پرورش و تامین رفاه معلمان از اولویت های مهم در هرمزگان است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٩٤١٤
تاریخ:شنبه ١٧ ارديبهشت ١٤٠١

استاندار هرمزگان در آیین بزرگداشت مقام معلم و تجلیل از معلمان نمونه استان:
توجه به آموزش و پرورش و تامین رفاه معلمان از اولویت های مهم در هرمزگان است

استاندار هرمزگان با بیان اینکه آنچه امروز داریم از برکات ایثار عاشقانه معلمان است، گفت: جبران این ایثار، توجه به آموزش و پرورش استان و تامین رفاه معلمان را از اولویت های مهم در هرمزگان، قرار داده ایم.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی در آیین بزرگداشت مقام معلم و تجلیل از معلمان نمونه استان هرمزگان با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید آیت‌الله مطهری، عنوان کرد: زمینه ساز پیشرفت و اعتلای جوامع، رشد و بالندگی تربیتی و علمی است و این دو مقوله مکمل یکدیگر برای دستیابی به حیات طیبه و حصول توفیقات چشمگیر در منطقه است.
 
وی تاکید کرد: شکی نیست که معلمان این سرزمین، همواره سنگرداران بی توقعی بوده اند که تا فرسنگ ها دورتر از محل زندگی خود، با سختی های فراوان اما مسلح به سلاح علم و عشق، راه پیموده اند تا مربی نسلی باشند که در آینده، ایران اسلامی را به نهایت شکوفایی خواهد رساند.
 
استاندار هرمزگان، تأمین رفاه معلمان از جمله تجهیز و به روز رسانی درمانگاه، تقویت مراکز رفاهی، بیمه و مسکن فرهنگیان را ازجمله برنامه های درحال اجرای این حوزه دانست و گفت: تلاش استانداری، ترفیع شان معلم و تامین آرامش اوست و برای تحقق این امر، بی وقفه تلاش خواهیم کرد.

شماره خبر : ٢٩٤١٤
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/05/18
بازدید امروز: 149 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9084350 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 3