شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠
آخرین اخبار
تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/واحدهای متخلف پلمپ می‌شوند/شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند/استفاده از ماسک و عدم حضور در اماکن پرتجمع سیر بیماری را کاهش می‌دهد/افرادی که قرنطینه را رعایت نکنند مجازات قانونی می‌شوند/دورکاری دو سوم کارکنان ادارات در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/مأموریت های غیرضرور لغو شود/فعالیت های آموزشی، فرهنگی و مراسم های مذهبی تعطیل است/برگزاری مراسم عروسی ممنوع است و دهیاران در روستاها مسئول مستقیم اجرای این قانون در روستاها هستند/فرمانداران مبادی ورودی شهرها را کنترل کنند/ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است/تردد خودروهای شخصی از ساعت 22 تا ساعت 3 بامداد ممنوع است
اخبار > دوره آموزشی توجیهی مسئولین بازرسی دستگاه های اجرایی استان هرمزگان برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٥٧
تاریخ:يکشنبه ٥ بهمن ١٣٩٩


دوره آموزشی توجیهی مسئولین بازرسی دستگاه های اجرایی استان هرمزگان برگزار شد

دوره آموزشی توجیهی مسئولین بازرسی دستگاه های اجرایی استان هرمزگان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در نشست آموزشی توجیهی مسئولین بازرسی دستگاه های اجرایی با موضوع سلامت اداری ضمن تشکر از اقدامات و عملکرد خوب دفتر مدیریت عملکرد در حوزه بازرسی و سلامت اداری بیان داشت:  نقش بازرسان دستگاه های اجرایی نقش بسیارمهمی است و نظارت ومراقبت در این خصوص لازم و ضروری است.
 
وی  به اهمیت موضوع سلامت اداری اشاره و اظهار کرد: تحقق کامل اهداف سازمانی با سلامت اداری کارکنان ارتباط مستقیم دارد و در این زمینه نیز مدیران، مسئول ارتقای سلامت اداری در زیرمجموعه خود می باشند.
 
شیبانی به نقش مهم بازرسان در شناسایی عوامل آسیب ها اشاره کرد و گفت: بازرسان دستگاه های اجرایی می توانند نقش بسیار مهمی در کشف، اصلاح و حتی پیشگیری از بروز تخلفات و مفاسد داشته باشند.
 
وی تصریح کرد: ارتقای سلامت اداری می تواند نقش بسزایی در تخصیص مطلوب منابع ، افزایش سرمایه گذاری، ایجاد اشتغال و رفاه عمومی داشته باشد و موجب افزایش اعتماد مردم به دولت شود.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان  نقش بازرسان را در سالم سازی محیط اداری یادآور شد و سالم سازی، پیش بینی و پیشگیری از تخلف و فساد اداری را از جمله وظایف آنها برشمرد و خاطرنشان کرد: قبل از هر چیز باید پیش بینی ها و پیشگیری های لازم در این زمینه صورت گیرد و نباید منتظر ماند تا تخلفی انجام و سپس پیگیری شود.
 
محمد احمدی مدیرکل بازرسی استانداری هرمزگان نیز هدف از برگزاری این نشست را  بحث و تبادل نظر در خصوص مواد 91 و 92 قانون مدیریت خدمات كشوری، آئین نامه ها و دستورالعمل های آن و تلاش برای ارتقای سطح سلامت اداری اعلام کرد و افزود: شناسایی گلوگاه های آسیب پذیر و فساد خیز و ارائه راهکار توسط کارشناسان و مسئولین در ارتقای سلامت اداری بسیار کمک می کند و کارکنان به محض دیدن و شناسایی مواردی از جمله رشوه و سوء استفاده از مقام اداری بایستی به بازرسی گزارش کنند.
 
نشست مسئولين ادارات بازرسي و مديريت عملكرد دستگاه‌های اجرایی اجرايي استان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان ، مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان ، معاون دادستان و جمعی از بازرسان استان  برگزار شد.
 
در این نشست آموزشی که با هدف آشنایی بازرسان با انواع مفاسد اداری و عوامل موثر بر ارتقای سلامت اداری برگزار شد مدرس سلامت اداری به بیان سر فصل های مبارزه با فساد پرداخت.

شماره خبر : ٢٣٨٥٧
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/01/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.