چهارشنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نقش بسزایی در کاهش سرقت ها دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦٦٨
تاریخ:دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نقش بسزایی در کاهش سرقت ها دارد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در سطح جامعه نقش بسزایی در کاهش سرقت ها دارد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت با اشاره به اهمیت کاهش سرقت ها، عنوان کرد: خروجی جلسات کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت باید زمینه ساز  کاهش سرقت ها و ایجاد بستر مناسب امنیت برای مردم استان باشد.
 
وی گفت: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مردم نقش بسزایی در کاهش سرقت ها دارد.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: از ظرفیت سامانه های پیامکی شرکت مخابرات استان برای آگاهی بخشی مردم برای پیشگیری از وقوع سرقت بهره گرفته شود.
 
رئوفی تصریح کرد: مردم نقش بسزایی در برقراری امنیت دارند و باید از ظرفیت های مردمی در راستای ارتقا شاخص های امنیتی بهره گرفت.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر ساماندهی انبارهای ضایعات در سطح استان، اظهار داشت: برای کاهش آسیب های اجتماعی ساماندهی انبارهای ضایعاتی در سطح استان در دستور کار قرار گیرد.

شماره خبر : ٢٣٦٦٨
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.