يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > نماز جمعه به عنوان پایگاه مومنین و صدای انقلاب اسلامی، نقش بسیار مهمی در هدایت و آگاهی بخشی مردم داشته است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢١٥٤

تاریخ:يکشنبه ٥ مرداد ١٣٩٩


دکتر همتی در مراسم بزرگداشت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در جمهوری اسلامی ایران:
نماز جمعه به عنوان پایگاه مومنین و صدای انقلاب اسلامی، نقش بسیار مهمی در هدایت و آگاهی بخشی مردم داشته است

استاندار هرمزگان گفت: نماز جمعه پایگاه مومنین و صدای انقلاب اسلامی است و نقش بسیار مهمی در هدایت و آگاهی بخشی مردم داشته است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در مراسم بزرگداشت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در جمهوری اسلامی ایران، با بیان اینکه برگزاری نماز جمعه در سراسر کشور از برکات انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: نماز جمعه پایگاه مومنین و صدای انقلاب اسلامی و مردم است.
 
وی ادامه داد: پایگاه و تریبون نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی، نقش بسیار مهمی در هدایت، آگاهی بخشی به مردم و ارائه تصویری دقیق و درست از آرمان های اسلام، امام راحل و شهدا داشته است.
 
استاندار هرمزگان افزود: امروز شاهد هستیم که اقشار مختلف مردم کشورمان به ویژه جوانان، راه امام و شهدا را با صلابت، شکوه، ایمان و امید به آینده ادامه می‌دهند و توانسته‌ایم بر مشکلات مختلف از جمله تحریم ها، غلبه کنیم.
 
همتی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در اوج امنیت، اقتدار نظامی و استقلال سیاسی قرار دارد و در حوزه اقتصادی نیز با تکیه بر توان داخلی در حال پیمودن گام های استوار به سمت اوج قله های پیشرفت هستیم.
 
وی گفت: این دستاوردها حاصل انقلاب اسلامی و هدایت گری های دینی از طریق سنگر مهم نماز جمعه است و در ادامه نیز همه با هم در جهت ساختن و عزت هرچه بیشتر ایران اسلامی گام بر می داریم.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: امیدواریم با لطف و عنایت و کمک خداوند متعال و ریشه کن شدن هرچه زودتر ویروس و بیماری کرونا، بار دیگر شاهد برگزاری نمازهای جمعه از جمله در سراسر استان هرمزگان باشیم.

شماره خبر : ٢٢١٥٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.