يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > راه اندازی میدان جدید میوه و تره بار بندرعباس با پیگیری جدی و مستمر استاندار هرمزگان انجام شد/جابجایی بنکداران بندرعباس از مرکز شهر به مکان جدید اقدام دیگری بود که با تلاش و پیگیری استاندار هرمزگان به ثمر نشست/ضرورت استمرار توزیع مرغ منجمد در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢١٣٣

تاریخ:سه شنبه ٣١ تير ١٣٩٩


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
راه اندازی میدان جدید میوه و تره بار بندرعباس با پیگیری جدی و مستمر استاندار هرمزگان انجام شد/جابجایی بنکداران بندرعباس از مرکز شهر به مکان جدید اقدام دیگری بود که با تلاش و پیگیری استاندار هرمزگان به ثمر نشست/ضرورت استمرار توزیع مرغ منجمد در هرمزگان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با پیگیری های جدی و مستمر دکتر همتی استاندار هرمزگان، میدان میوه و تره بار بندرعباس به همراه بنکداران به مکان جدید با امکانات مناسب منتقل شدند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با فرمانداران با اشاره به اقدامات استاندار هرمزگان در جابجایی میدان میوه و تره بار بندرعباس، عنوان کرد: با همت بلند دکتر همتی استاندار هرمزگان، کار مهم جابجایی میدان تره بار بندرعباس تعیین تکلیف و به سرانجام رسید و میدان تره بار جدید فعالیت خود را رسماً آغاز کرد.
 
وی در همین رابطه گفت: با راه اندازی میدان تره بار جدید برای نزدیک به ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی شده است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به مزایای انتقال میدان تره بار به مکان جدید، تصریح کرد: رفع دغدغه های بهداشتی و برطرف شدن مشکلات ترافیکی، از دیگر مزایای اقدام مهم جابجایی میدان تره بار بندرعباس با تلاش و پیگیری استاندار هرمزگان است.
 
حیدری افزود: در میدان تره بار جدید تعداد غرفه ها از ۳۵ به ۹۸ غرفه و زیربنای غرفه ها از ۱۳۰ متر به ۳۰۰ متر افزایش یافته است که این امر در بهبود ارائه خدمات نقش بسزایی خواهد داشت.
 
وی با اشاره به اقدامات استاندار هرمزگان در راستای جابجایی بنکداران به مکان جدید، خاطرنشان کرد: جابجایی بنکداران از مرکز شهر بندرعباس به مکان جدید از دیگر اقدامات شاخص دکتر همتی استاندار هرمزگان است که با همت، تلاش و پیگیری مستمر ایشان پس از سال‌ها انتظار مردم به ثمر نشست و بنکداران به مکان جدید منتقل شدند.
 
حیدری در همین رابطه گفت: با جابجایی بنکداران از مرکز شهر به مکان جدید بسیاری از مشکلات ترافیکی مرکز شهر بندرعباس نیز رفع شده است.
 
وی با تاکید بر تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز مدارس، تصریح کرد: اداره کل آموزش و پرورش استان با همکاری فرمانداران و سازمان صمت نسبت به تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز مدارس از هم اکنون با برنامه ریزی و بسیج امکانات اقدام نمایند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در همین رابطه گفت: کمک به آموزش و پرورش استان برای تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز مدارس برای ایجاد شرایط مناسب جهت آموزش دانش آموزان رسالتی همگانی است.
 
وی با تاکید بر استمرار توزیع مرغ منجمد در هرمزگان، اظهار داشت: توزیع مرغ منجمد با قیمت مصوب در شبکه های توزیع سراسر هرمزگان برای تامین نیاز مردم با قوت تداوم پیدا کند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استان به مقدار لازم تامین و ذخیره سازی شده است و توزیع این کالا ها در سراسر هرمزگان طبق برنامه ریزی در حال انجام است.

شماره خبر : ٢٢١٣٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.