يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > جذب تسهیلات رونق تولید در هرمزگان تسریع شود/پویایی چرخه تولید و اشتغال در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢١٢٩

تاریخ:دوشنبه ٣٠ تير ١٣٩٩


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
جذب تسهیلات رونق تولید در هرمزگان تسریع شود/پویایی چرخه تولید و اشتغال در هرمزگان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی و بانک ها روند جذب تسهیلات رونق تولید را با هدف افزایش ظرفیت های تولیدی شتاب دهند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به اهمیت جذب تسهیلات رونق تولید در هرمزگان، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی و بانک ها روند جذب تسهیلات رونق تولید را با هدف افزایش ظرفیت های تولیدی شتاب دهند.
 
وی در همین رابطه گفت: دستگاه های اجرایی با همکاری بانک ها روند جذب  تسهیلات ویژه رونق تولید را در هرمزگان سرعت بخشند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: تزریق منابع مالی رونق تولید به واحد‌های تولیدی زمینه افزایش تولید و ایجاد فرصت های جدید شغلی را مهیا می کند.
 
حیدری تصریح کرد: جذب تسهیلات تبصره ۱۸ در بخش های مختلف به ویژه صنعت و گردشگری نیازمند سرعت عمل و اهتمام بیشتر از سوی بانک ها و دستگاه‌های اجرایی ذیربط است.
 
وی افزود: عملکرد دستگاه‌های اجرایی و بانک ها در خصوص جذب سهم استان از محل تسهیلات رونق تولید رصد و ارزیابی می شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: جذب کامل تسهیلات رونق تولید برای استان با توجه به نقشی که این تسهیلات در ایجاد شرایط جهش تولید دارند از اهمیت بسزایی برخوردار است و تحقق این مهم نیازمند حساسیت و پیگیری بانک ها، دستگاه های اجرایی ذیربط با همکاری فعالان این بخش برای تحقق این مهم است.
 
وی با اشاره به پویایی چرخه تولید در هرمزگان خاطرنشان کرد: چرخه تولید و اشتغال در بخش های مختلف تولیدی هرمزگان با وجود همه محدودیت ها با پویایی خوبی در حال فعالیت است.

شماره خبر : ٢٢١٢٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.