يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > صدور مجوزهای صیادی موجب رونق کسب و کار و توسعه بیشتر جزیره هرمز می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢٠٦٨

تاریخ:سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
صدور مجوزهای صیادی موجب رونق کسب و کار و توسعه بیشتر جزیره هرمز می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: صدور مجوزهای صیادی موجب رونق کسب و کار و توسعه بیشتر جزیره هرمز می‌شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در آئین اعطاء مجوزهای صیادی به مردم هرمز با اشاره به توجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به این جزیره، عنوان کرد: مقام معظم رهبری عنایت و توجه ویژه ای به جزیره هرمز دارند و این امر زمینه ساز توسعه همه جانبه این جزیره می‌شود و صدور مجوزهای صیادی برای اهالی هرمز از برکات این نگاه ویژه است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: نگاه مقام معظم رهبری به هرمز هم برای مسئولان و هم مردم تکلیف آور است و باید قدردان این توجه ویژه بود.
 
حیدری با اشاره به نگاه ویژه استاندار هرمزگان به جزیره هرمز، خاطرنشان کرد: استاندار هرمزگان از ابتدای فعالیت در هرمزگان نگاه ویژه ای برای توسعه و رشد این جزیره مهم داشته اند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در همین رابطه گفت: استاندار هرمزگان پیگیری ویژه ای را برای تحقق خواسته دیرینه مردم جزیره هرمز در زمینه صدور مجوز های صیادی برای ایجاد فضای کار و بهبود وضعیت معیشتی مردم جزیره  در دستور کار قرار داد که سرانجام به ثمر نشست.
 
وی افزود: از ظرفیت صدور مجوز های صیادی برای توسعه همه جانبه هرمز و رونق کار و کسب در این جزیره نهایت بهره برده شود.
 
حیدری تصریح کرد: ساخت قایق های صیادی برای عملیاتی شدن مجوزهای صید از سوی صیادان با جدیت دنبال شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در همین رابطه گفت: مجوزهای صادر شده مختص افرادی است که مجوز ها برای آنها صادر شده و قابل فروش و انتقال نیست.
 
وی با اشاره به اهمیت خلیج‌فارس گفت: خلیج فارس به واسطه موقعیت ویژه آن شاهراه حیاتی جهان است و  از ذخایر ارزشمند دریایی برخوردار می‌باشد.

شماره خبر : ٢٢٠٦٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.