يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > مردم تا اطلاع ثانوی از مراجعه حضوری به ادارات جدا خودداری کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢٠٦٧

تاریخ:سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان تاکید کرد:
مردم تا اطلاع ثانوی از مراجعه حضوری به ادارات جدا خودداری کنند

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، مردم تا اطلاع ثانوی می‌توانند تمامی امور را از طریق میز خدمت الکترونیکی و همچنین تماس تلفنی پیگیری و از مراجعه حضوری به ادارات جدا خودداری کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی عنوان کرد: به‌منظور کاهش تجمعات و مراجعات حضوری در راستای حفظ سلامت جامعه، دستگاه های اجرایی ، شرکت ها موسسات دولتی و خصوصی از طریق تماس تلفنی به امور ارباب رجوع رسیدگی کنند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با تاکید بر اینکه کارکنان دستگاه های اجرایی، بانک ها و تمامی نهادهای استان موظف به استفاده از ماسک در زمان حضور در محل کار هستند، عنوان کرد: استانداری بازدید‌های سرزده از ادارات را در راستای ارتقاء سلامت کارکنان  و به منظور کنترل استفاده ماسک در دستور کار خود قرار داده است.
 
شیبانی تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تامین وسایل حفاظت فردی کارکنان خود اقدام لازم را انجام دهند.
 
وی با اشاره به وضعیت قرمز در استان هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی استان به گونه‌ای برنامه ریزی کنند که کارکنان کمترین رفت و آمد ممکن را در سطح شهرها و مناطق داشته باشند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: مصوبه دورکاری برای کارکنان دارای بیماری زمینه ای، افراد بالای 50 سال، بانوان شاغل دارای فرزند خردسال  و بانوان باردار در این هفته به قوت خود باقی است.

شماره خبر : ٢٢٠٦٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.