يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > روند صدور مجوزهای لازم برای طرح های سرمایه گذاری تسریع شود/ضرورت تکمیل زیرساخت‌های شهرک صنعتی بندر تیاب


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢٠٥٨

تاریخ:دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
روند صدور مجوزهای لازم برای طرح های سرمایه گذاری تسریع شود/ضرورت تکمیل زیرساخت‌های شهرک صنعتی بندر تیاب

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: روند صدور مجوز های لازم برای اجرای طرح های سرمایه گذاری و پاسخگویی به استعلامات در این بخش برای ایجاد شرایط رونق تولید سرعت گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به اهمیت رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران،عنوان کرد: فرآیند صدور مجوزهای مورد نیاز برای اجرای طرح های سرمایه گذاری و پاسخگویی به استعلامات مورد نیاز توسط دستگاه‌های اجرایی ذیربط برای رونق این بخش سرعت گیرد.
 
وی در همین رابطه گفت: جذب سرمایه گذاری های جدید نیازمند برنامه‌ریزی، برنامه مدون و مشخص از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: کاهش زمان پاسخگویی به درخواست های متقاضیان اجرای طرح های سرمایه گذاری  در بخش های مختلف روند جذب سرمایه گذاری های جدید را تسریع می کند.
 
وی با اشاره به اهمیت پویایی دفتر سرمایه گذاری دستگاه‌های اجرایی، افزود: دفتر سرمایه گذاری دستگاه‌های اجرایی نقش بسزایی در تسهیل امور مربوط به سرمایه گذاران دارد و ضروری است به صورت ویژه و در کمترین زمان ممکن مسائل و مشکلات مربوط به طرح های سرمایه گذاری توسط این دفاتر پیگیری و مرتفع شود.
 
حیدری با اشاره به اجرای طرح های سرمایه گذاری در بندر تیاب شهرستان میناب، تصریح کرد: طرح های تولیدی و صنعتی متعددی در شهرک صنعتی بندر تیاب آماده بهره برداری است که تکمیل با زیرساخت ها نظیر برق این واحد‌های تولیدی جدید وارد مدار تولید می شوند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در همین رابطه گفت: تکمیل شبکه برق رسانی به شهرک صنعتی بندر تیاب مهمترین زیرساخت مورد نیاز است که ضروری است و موانع پیش روی طرح برق رسانی به این شهرک باید مرتفع شود.
 
وی افزود: با فعال شدن واحد‌های جدید تولیدی در شهرک صنعتی تیاب فرصت های شغلی مناسبی در این مجموعه ها ایجاد می شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: توسعه صنایع مرتبط با پرورش آبزیان در بندر تیاب توسعه این منطقه را با ایجاد فرصت های جدید شغلی، افزایش تولید و صادرات غیرنفتی سرعت می‌بخشد.

شماره خبر : ٢٢٠٥٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.