دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > روابط عمومی ها با تبیین و انعکاس مناسب خدمات و فعالیت‌های دستگاه‌ها، نهادها و سازمان ها در جامعه امید آفرینی کنند/اطلاع رسانی از اقدامات توسط روابط عمومی ها در هرمزگان با استفاده از مهارت و دانش نوین و تولید محتوا در ابزارهای مختلف ارتباطی صورت گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٦٩٠

تاریخ:1399/02/31


استاندار هرمزگان آیین گرامیداشت هفته روابط عمومی در استان:
روابط عمومی ها با تبیین و انعکاس مناسب خدمات و فعالیت‌های دستگاه‌ها، نهادها و سازمان ها در جامعه امید آفرینی کنند/اطلاع رسانی از اقدامات توسط روابط عمومی ها در هرمزگان با استفاده از مهارت و دانش نوین و تولید محتوا در ابزارهای مختلف ارتباطی صورت گیرد

استاندار هرمزگان گفت: روابط عمومی ها باید با امید آفرینی در جامعه، خدمات و فعالیت های دستگاه ها را به درستی به اطلاع مردم برسانند و در راستای شادابی و نشاط در جامعه تلاش کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین گرامیداشت هفته روابط عمومی در استان هرمزگان، با اشاره به نقش و اهمیت کار روابط عمومی ها در مجموعه ها و دستگاه های مختلف، عنوان کرد: روابط عمومی خوب می‌تواند تصویر مناسبی از دستگاه و مجموعه خود در افکار عمومی ایجاد کند.
 
وی ادامه داد: روابط عمومی ها در هرمزگان باید خدمات دستگاه‌های مختلف را در جامعه منعکس کنند و همچنین تعامل خوبی را با مردم برقرار نمایند.
 
استاندار هرمزگان افزود: تصویرسازی مناسب و انعکاس خدمات و اقدامات دستگاه‌ها نیازمند مهارت و دانش روز در روابط عمومی هاست و در این زمینه باید ابزارهای نوین نیز به کار گرفته شود.
 
همتی تصریح کرد: همچنین روابط عمومی ها باید نیازها و دغدغه های مردم در حوزه فعالیت خود را احصا و به سازمان مربوطه خود منتقل کنند تا راهکار مناسب برای رفع دغدغه ها در نظر گرفته شود.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ایران اسلامی چندین سال است که تحت تحریم های ناجوانمردانه دشمنان قرار دارد، خاطرنشان کرد: در سال جاری همه دنیا از جمله کشور ما نیز با ویروس و بیماری کرونا مواجه است و این ویروس همه شرایط را تحت تاثیر قرار داده است.
 
استاندار هرمزگان بیان داشت: روابط عمومی ها باید اطلاع‌رسانی دقیقی از اقدامات مجموعه دولت و همه نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌ها در مقابله با ویروس کرونا و همچنین در راستای خنثی کردن تحریم‌ها داشته باشند تا بتوانیم با موفقیت از این مرحله عبور کنیم.
 
همتی تاکید کرد: روابط عمومی ها در خط مقدم عرصه مقابله با تحریم و همچنین ویروس کرونا قرار دارند و باید با امید آفرینی در جامعه، خدمات و فعالیت های دستگاه ها را به درستی به اطلاع مردم برسانند و در راستای شادابی و نشاط در جامعه تلاش کنند.
 
وی گفت: در شرایط فعلی فعالیت های مختلف در حوزه تولید، اشتغال، سرمایه گذاری و صادرات در حال انجام است و باید این اقدامات توسط روابط عمومی ها به درستی برای افکار عمومی تبیین شود.
 
استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها با تولید ایده، محتوا و محصولات فرهنگی، اطلاع رسانی مناسب و انعکاس اقدامات دستگاه‌ها را انجام دهند، اظهار داشت: باید هماهنگی منظم و هوشمندانه ای میان مجموعه روابط عمومی های دستگاه های اجرایی در استان هرمزگان وجود داشته باشد تا به وظیفه حساس و مهم خود در راستای امیدآفرینی در جامعه عمل کنند.
 
شایان ذکر است؛ در این مراسم از روابط عمومی های فعال در حوزه مقابله با کرونا در استان هرمزگان تجلیل و قدردانی شد.

شماره خبر : ٢١٦٩٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.