شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > فرماندار برتر در حوزه اقتصادی معرفی می شود/همراهی اصناف در مدیریت بیماری کرونا قابل تقدیر است/تامین بدون دغدغه مایحتاج عمومی در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٦٥٦

تاریخ:1399/02/27


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
فرماندار برتر در حوزه اقتصادی معرفی می شود/همراهی اصناف در مدیریت بیماری کرونا قابل تقدیر است/تامین بدون دغدغه مایحتاج عمومی در هرمزگان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: فرماندار برتر در هرمزگان در حوزه اقتصادی طبق شاخص های وزارت کشور مشخص و به این وزارتخانه جهت تقدیر معرفی می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه ویدئو کنفرانس ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با فرمانداران با اشاره به تعیین فرماندار برتر حوزه اقتصادی استان، عنوان کرد: فرماندار برتر هرمزگان در حوزه اقتصادی براساس شاخص های اعلامی وزارت کشور تعیین و جهت تجلیل  توسط وزیر کشور به این وزارتخانه معرفی می گردد.
 
وی در همین رابطه گفت: شاخص های مهم انتخاب فرماندار برتر در هرمزگان در حوزه اقتصادی شامل فعال و پویا بودن در حوزه رصد و مدیریت بازار، پیگیری تحقق طرح های سرمایه گذاری در سطح شهرستان، پیگیری به ثمر نشستن طرح های اشتغالزایی در سطح شهرستان، جذب سرمایه گذاری، پیگیری و رفع مشکلات سرمایه گذاران و واحد های تولیدی مستقر در شهرستان، بهبود شاخص‌های اقتصادی شهرستان ها، فعال بودن کارگروه های تخصصی تنظیم بازار، تسهیل و رفع موانع تولید، سرمایه گذاری و اشتغال در سطح شهرستان است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: روند ارزیابی و انتخاب فرماندار برتر استان در حوزه اقتصادی در سال جهش تولید نیز برای تحقق اهداف شعار سال تداوم پیدا خواهد کرد.
 
حیدری با اشاره به جایگاه مهم اقتصادی استان، خاطرنشان کرد: هرمزگان در حوزه اقتصادی استانی شاخص در سطح ملی است و ضروری است فرمانداران با بکارگیری تمامی ظرفیت ها و تقویت کارگروه های تخصصی زمینه رشد و توسعه استان را تسریع نمایند.
 
وی افزود: با تلاش فرمانداران و مجموعه دستگاه های اجرایی ذیربط بازار استان در زمینه تامین اقلام ضروری مردم، از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون به خوبی مدیریت گردیده و ضروری است با برنامه ریزی مناسب و تلاش این مهم تداوم یابد.
 
حیدری با تقدیر از همکاری و همراهی مجموعه صنوف استان با مسئولان برای مبارزه با ویروس کرونا، اظهار داشت: همراهی و همکاری مجموعه صنوف استان از ابتدای شیوع ویروس کرونا در تعطیلی واحد‌های صنفی برای جلوگیری از شیوع این بیماری با وجود خسارت های اقتصادی قابل تقدیر است و این صنف همچنین در نهضت کمک های کریمانه و مومنانه و تامین اقلام ضروری مردم در کنار دستگاه های اجرایی مشارکت ارزنده ای در هرمزگان داشته اند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: در سال جهش تولید توجه به بخش کشاورزی و آبزی پروری هرمزگان با توجه به پتانسیل های که استان در این حوزه ها داراست برای تحقق اهداف ترسیم شده در این بخش ها از اهمیت بسزایی برخوردار است.
 
وی تصریح کرد: فرمانداران با همکاری دستگاه‌های اجرایی ذیربط تقویت مراکز عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات کشاورزی در سطح شهرستان های استان را با جدیت جهت رفاه حال مردم دنبال کنند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: کارگروه استانی تخصصی در سطح استان نظیر ستاد تنظیم بازار، تسهیل و رفع موانع تولید، اشتغال و سرمایه گذاری در سطح شهرستان های استان نیز توسط فرمانداران پویا و فعال باشند.

شماره خبر : ٢١٦٥٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/14

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.