دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > جزیره ابوموسی با ایجاد امکانات مختلف به سمت توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر در حال حرکت است/زمینه رونق گردشگری در این جزیره فراهم می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٠٠٠

تاریخ:1398/11/20


دکتر همتی در آیین بهره برداری از پروژه های شهرستان ابوموسی:
جزیره ابوموسی با ایجاد امکانات مختلف به سمت توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر در حال حرکت است/زمینه رونق گردشگری در این جزیره فراهم می‌شود

استاندار هرمزگان گفت: با همکاری و کمک نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تلاش سایر دستگاه‌های اجرایی، امکانات خوبی در جزیره ابوموسی ایجاد شده و این جزیره زیبا به سمت توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر در حال حرکت است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین بهره برداری از پروژه های شهرستان ابوموسی با تبریک و گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، عنوان کرد: توسعه و عمران و استقرار جمعیت بیشتر در جزایر از سیاست ها و برنامه های مهم در استان هرمزگان محسوب می‌شود.
 
وی ادامه داد: با همکاری و کمک نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تلاش سایر دستگاه‌های اجرایی، امکانات خوبی در جزیره ابوموسی ایجاد شده و این جزیره زیبا به سمت توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر در حال حرکت است.
 
استاندار هرمزگان افزود: خوشبختانه امکانات خوبی در جزیره ابوموسی ایجاد شده و همچنان در حال توسعه است و در کنار آن باید به موضوع جذب گردشگر به این جزیره نیز توجه بیشتری داشته باشیم.
 
همتی تصریح کرد: نیاز است برای ساخت جاده ساحلی دور این جزیره نیز، برنامه‌ریزی و اقدام شود و این جاده از فضای سبز و نور مناسب برخوردار باشد تا همگان بتوانند از ساحل زیبای جزیره ابوموسی بیشتر بهره ببرند.
 
وی گفت: همچنین باید امکانات اقامتی در این جزیره ایجاد و توسعه یابد تا گردشگران بیشتری در جزیره ابوموسی حضور یابند.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم تا تحول خوبی در جزایر هرمزگان ایجاد شود و به ویژه شاهد رونق گردشگری در جزیره ابوموسی باشیم.

شماره خبر : ٢١٠٠٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.