يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > فرمانداران باید بر قانون انتخابات اشرافیت لازم را داشته باشند/در شکل گیری هیئت اجرایی پرهیز از رفتارهای جانبدارانه ضروری است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٠٧٥

تاریخ:1398/09/03


رییس ستاد انتخابات استان هرمزگان تاکید کرد:
فرمانداران باید بر قانون انتخابات اشرافیت لازم را داشته باشند/در شکل گیری هیئت اجرایی پرهیز از رفتارهای جانبدارانه ضروری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رییس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: فرمانداران باید با قانون انتخابات و قوانین وابسته آن آشنا باشند تا بتوانند انتخاباتی سالم و به دور از حاشیه را در حوزه انتخاباتی خود برگزار کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در جلسه ستاد انتخابات استان هرمزگان که به صورت ویدئو کنفرانس با فرمانداران برگزار شد، افزود: فرمانداران باید هر گونه ابهامی که در خصوص قانون انتخابات و قوانین وابسته آن وجود دارد تا زمان هست از طریق کمیته حقوقی ستاد انتخابات استان برطرف کنند.

وی اضافه کرد: کمیته حقوقی بندهای قانون انتخابات که باید مورد توجه اعضای ستاد و فرمانداران قرار گیرد را استخراج کند تا بتوانیم با آگاهی کافی از قانون، انتخابات خوب و به دور از حاشیه ای در استان داشته باشیم.

ناجی تاکید کرد: باید فرمانداران از قوانین برخورد با تخلفات در انتخابات آگاهی کامل داشته باشند تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن با تخلفات در این زمینه برخورد کنند.

رییس ستاد انتخابات استان هرمزگان با اشاره به ضرورت آماده سازی لیست هیئت اجرائی توسط فرمانداران، بیان کرد: یکی از وظایف مهم فرمانداران انتخاب اعضای هیئت اجرایی شهرستان ها است که باید سعی کنند لیست افراد و اسامی معتمدین را هر چه سریع تر آماده کنند تا بتوان طی زمان بندی تعیین شده اقدامات لازم به منظور برگزاری انتخابات با شکوه در شهرستان های استان را انجام داد.

وی با بیان اینکه فرمانداران باید در شکل گیری هیئت اجرایی از رفتار های جانبدارانه پرهیز کنند، افزود: فرمانداران دقت داشته باشند که از هر گونه رفتار و عملکردی که موجب ایجاد شائبه جانبدارانه بودن در شکل گیری هیئت اجرایی می شود باید اجتناب کنند.

شماره خبر : ٢٠٠٧٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.