يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > مدیران باید از نقش و جایگاه واقعی روابط عمومی ها آگاه باشند/روابط عمومی می تواند جایگاه دستگاه را ارتقاء بخشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٧٠٨

تاریخ:1398/07/28


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
مدیران باید از نقش و جایگاه واقعی روابط عمومی ها آگاه باشند/روابط عمومی می تواند جایگاه دستگاه را ارتقاء بخشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: باید جایگاه روابط عمومی در دستگاه ها به درستی تبیین شود و مدیران از نقش واقعی و عملکرد آنها آگاه شوند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان، افزود: جایگاه روابط عمومی در دستگاه های دولتی به درستی تبیین نشده و به نقش موثر و کلیدی آن توجه نگردیده است.

وی خاطرنشان کرد: شرح وظایف و عملکرد روابط عمومی در برخی از دستگاه ها روشن و برجسته نیست و این نشانگر عدم آشنایی مدیران به نقش و وظایف ذاتی این حوزه است که موجب می شود در بعضی مواقع شاهد این باشیم که از افراد ناکارآمد در روابط عمومی ها استفاده شود.

ناجی تصریح کرد: نگاه نادرست مدیران به روابط عمومی دستگاه ها موجب می شود که افرادی در این حوزه قرار گیرند که آشنایی با وظایف و فعالیت های اصلی و ذاتی روابط عمومی ندارند و در نتیجه عملکرد خوبی نخواهند داشت.

وی با بیان اینکه افراد فعال در عرصه روابط عمومی باید بتوانند موجب تقویت این جایگاه در دستگاه ها شوند، افزود: روابط عمومی فعال و توانمند می تواند مدیران را متقاعد کنند تا این حوزه به جایگاه واقعی خود برسد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بیان کرد: در حال حاضر روابط عمومی های استان از جهت کمی، تعداد نیرو و تجهیزات و از لحاظ کیفی مانند دانش و تجربه لازم هنوز در جایگاه واقعی خود قرار نگرفته اند.

ناجی تصریح کرد: زمانی که نقش و جایگاه روابط عمومی به درستی در مجموعه تعریف نشده باشد موجب کاهش عملکرد مدیر و به تبع دستگاه مربوطه خواهد شد.

وی اضافه کرد: در حوزه روابط عمومی هر آنچه که در حال ارائه می باشد حاصل میزان توجه و نگاه مجموعه و مدیران به این حوزه است و اگر دستگاهی عملکرد خوب و مناسبی ندارد باید نگاه خود را به روابط عمومی مجموعه تغییر دهد.

وی تاکید کرد: روابط عمومی، ابزارکار و عصای دست مدیران  مجموعه است و می تواند جایگاه دستگاه را ارتقاء بخشد و   نقش واقعی خود را ایفا کنند.

شماره خبر : ١٩٧٠٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.