پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > استاندار هرمزگان از روستاهای منطقه کوشا احمدی در شهرستان حاجی آباد بازدید کرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٩٢
تاریخ:پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨


استاندار هرمزگان از روستاهای منطقه کوشا احمدی در شهرستان حاجی آباد بازدید کرد

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با سفر به منطقه کوشا احمدی در شهرستان حاجی آباد، وضعیت روستاهای این منطقه را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در این سفر یک روزه که از نخستین ساعات صبح پنجشنبه بیست و پنجم مهر آغاز و تا ساعات پایانی شب ادامه داشت، در روستاهای دهستان های کوشای شمالی و جنوبی حضور یافت و در فضایی صمیمانه با مردم به گفتگو پرداخت.

دکتر همتی وضعیت این روستاها و همچنین درخواست های مردم را بررسی و مورد رسیدگی قرار داد.

بررسی وضعیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم، بازدید از روند اجرای پروژه‌های عمرانی و توسعه‌ای، بازدید از طرح‌های کشاورزی و تولیدی و دیدار و گفتگوی صمیمانه با مردم از برنامه های استاندار هرمزگان در منطقه کوشا احمدی شهرستان حاجی آباد بود.

شماره خبر : ١٩٦٩٢
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.