يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز جهانی عصای سفید


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٦٩

تاریخ:1398/07/23پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز جهانی عصای سفید

استاندار هرمزگان با صدور پیامی ضمن گرامیداشت فرارسیدن ۲۳ مهر ماه روز جهانی عصای سفید، این روز را به روشندلان عزیز تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

آنچه انسان را بر بلندای قله های سترگ موفقیت می رساند گوهر اراده، خواستن و توانستن است و معلولیت های ظاهری مانعی برای رشد و ترقی نیست و نمی تواند انسان را از راه حق و حقیقت بازدارد.

روشندلان بیدار دلانی هستند که خدای بزرگ را از درون می یابند و با او به نجوا می نشینند.

فلسفه نامگذاری روز جهانی عصای سفید، محترم شمردن حقوق اجتماعی نابینایان به عنوان عضوی از یک جامعه است و چه زیبا است از نقش تاثیرگذار روشندلان در تعالی همه جانبه جامعه، بهره مند شویم.

امید، تلاش، پشتکار و صبر روشندلان همواره ستودنی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن ۲۳ مهر ماه روز جهانی عصای سفید، این روز را به روشندلان عزیز تبریک می‌گویم و از درگاه پروردگار سبحان برای همه این عزیزان سلامتی، بهروزی و توفیقات روز افزون را مسئلت می نمایم.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ١٩٦٦٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.