دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > شاخص های اصلی اقتصادی کشور با برنامه‌ریزی و اولویت گذاری دولت بهبود یافته است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٠١

تاریخ:1398/07/18


معاون رئیس جمهور:
شاخص های اصلی اقتصادی کشور با برنامه‌ریزی و اولویت گذاری دولت بهبود یافته است

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: دولت با استفاده از رویکرد اولویت گذاری در شرایط فشار اقتصادی دشمنان، توانسته دستاوردهای خوبی در حوزه اقتصادی داشته باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جمشید انصاری در نشست شورای اداری استان هرمزگان، عنوان کرد: هرمزگان از استان های بسیار مهم برای کشور است که نقش ملی ایفا می‌کند.

وی ادامه داد: این استان دارای مردمی پرتلاش است که در طول تاریخ منشا اقدامات مهم و موثر بسیاری بوده اند.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در ادامه با بیان اینکه نظام اداری مسئول اداره امور کشور است، اظهار داشت: در شرایط امروز دستگاه‌های اداری و اجرایی باید برای انجام وظایف و ماموریت های خود اولویت گذاری داشته باشند و طرح‌ها و برنامه‌های مهم را در اولویت قرار دهند تا مشکلات به سرعت حل شود.

وی با اشاره به رویکرد دولت در این حوزه، خاطرنشان کرد: دولت نیز با استفاده از رویکرد اولویت گذاری در شرایط فشار اقتصادی دشمنان، توانسته دستاوردهای خوبی در حوزه اقتصادی داشته باشد.

انصاری خاطرنشان کرد: با اقدامات صورت گرفته از سوی دولت شاهد مثبت شدن رشد اقتصادی کشور در شش ماهه نخست سال جاری و بهبود شاخص ها در حوزه اشتغال، افزایش نرخ مشارکت اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی جدید در کشور هستیم.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بیان داشت: در سایه مقاومت مردم، همکاری فعالانه بخش خصوصی، برنامه ریزی دولت و تلاش همه ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله مجلس شورای اسلامی، قوه قضاییه و نیروهای مسلح بهبود شاخص های اصلی اقتصادی در کشور رقم خورده است و این نشان می‌دهد که اولویت گذاری درستی در این حوزه داشته ایم.

وی به نقش مهم و کلیدی هرمزگان در این موفقیت‌های اقتصادی اشاره کرد و اظهار داشت: استان هرمزگان دارای بالاترین ظرفیت بندری و تجارت کالا در کشور است و در حوزه بهبود شاخص‌های اقتصادی نقش موثری داشته است.

شماره خبر : ١٩٦٠١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.