دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > 900 پروژه سرمایه گذاری در مناطق مختلف هرمزگان در حال اجراست


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٩٧

تاریخ:1398/07/18


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
900 پروژه سرمایه گذاری در مناطق مختلف هرمزگان در حال اجراست

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: از سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان هرمزگان برای سرعت بخشیدن به روند توسعه استان استقبال می گردد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست با مدیران شرکت نیرو هرمز حاتم با اشاره به ظرفیت‌های هرمزگان برای سرمایه‌گذاری، عنوان کرد:ایجاد زیرساخت های مورد نیاز پروژه های سرمایه گذاری در هرمزگان به ویژه در زمینه تامین برق مورد نیاز طرح ها، ظرفیتی است که بخش خصوصی می تواند در این زمینه اقدام به سرمایه گذاری نماید.

وی در همین رابطه گفت: با توجه به محدودیت‌ منابع دولتی در ایجاد زیرساخت های مورد نیاز پروژه‌های سرمایه گذاری به ویژه پرورش آبزیان از هرگونه سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی در این زمینه به ویژه در حوزه تامین برق استقبال می گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: ایجاد صنایع مرتبط با تامین خوراک آبزیان یکی از ظرفیت های دیگر سرمایه‌گذاری استان هرمزگان است و از سرمایه‌گذاری در این بخش حمایت می گردد.

حیدری افزود: اجرای قریب به 900 طرح سرمایه گذاری در مناطق مختلف استان هرمزگان در حوزه های مختلف کشاورزی، صنعتی، پرورش آبزیان، خدماتی و رفاهی با ۲۱ هزار میلیارد تومان اعتبار، زمینه ساز افزایش تولید و ایجاد فرصت‌های جدید شغلی در هرمزگان خواهد.

وی اظهار داشت: بهره گیری مناسب از ظرفیت های مهم استان هرمزگان در حوزه های صنعتی، کشاورزی، تولیدی و گردشگری در کنار صادرات و واردات زمینه ساز رشد و پیشرفت استان خواهد شد.

شماره خبر : ١٩٥٩٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.