دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تقویت زیرساخت های گردشگری جزیره هرمز در دستور کار است/ضرورت رفع موانع سرمایه گذاری در جزیره هرمز/لزوم توسعه‌ فعالیت های بوم گردی در هرمز


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢٨٠

تاریخ:1398/06/27


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
تقویت زیرساخت های گردشگری جزیره هرمز در دستور کار است/ضرورت رفع موانع سرمایه گذاری در جزیره هرمز/لزوم توسعه‌ فعالیت های بوم گردی در هرمز

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: تقویت زیرساخت های گردشگری جزیره هرمز با رفع موانع پیش روی سرمایه‌گذاران در دستور کار است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری  در جلسه بررسی راه های توسعه گردشگری در جزیره هرمز با اشاره به اهمیت گردشگری، عنوان کرد: رونق فعالیت های گردشگری در جزیره هرمز می تواند نقش بسزایی در توسعه جزیره و بهبود اشتغال آن ایفا نماید.

وی در همین رابطه گفت: جذب سرمایه گذاری ها برای ایجاد زیرساخت های گردشگری در جزیره هرمز در دستور کار دستگاه‌های اجرایی ذیربط قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: فرمانداری بندرعباس و اداره کل توسعه جزایر استانداری و سایر دستگاه های اجرایی ذیربط برنامه های توسعه ای جزیره هرمز را با دقت دنبال و موانع پیش روی سرمایه‌گذاران در این جزیره را مرتفع سازند.

حیدری گفت: توسعه فعالیت های فعالیت های بوم گردی از جمله اقدامات دیگری است که می تواند در جذب گردشگران و بهبود فضای کسب و کار در جزیره هرمز حائز اهمیت باشد.

وی تصریح کرد: سند توسعه جزیره هرمز محور برنامه ریزی ها برای ایجاد زیرساخت ها در این جزیره باشد.

شماره خبر : ١٩٢٨٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.