پنج شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > برگزاری کمیته اجرایی آزمون جذب و به کارگیری نیروی انسانی در مشاغل عملیاتی آتش نشانی های استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢٠٩

تاریخ:يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
برگزاری کمیته اجرایی آزمون جذب و به کارگیری نیروی انسانی در مشاغل عملیاتی آتش نشانی های استان هرمزگان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از برگزاری جلسه كميته اجرايی آزمون جذب و به كارگيری نيروی انسانی در مشاغل عملياتی آتش نشانی های سراسر استان هرمزگان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس ضمن اعلام این خبر، گفت: در اين جلسه ضمن تبيين دستور العمل برگزاري آزمون، در خصوص نحوه برگزاري و چگونگي تخصيص سهميه شهرداري‌ها با توجه به درخواست آنها تصميم گيري شد.

‌وی خاطر نشان کرد: آزمون جذب و به كارگيري نيروي انساني در مشاغل عملياتي آتش نشاني ها در سطح استان هرمزگان به منظور استخدام پيماني ۹۰ نفر در ۱۳ شهرستان به صورت برگزاري آزمون علمي و عملي انجام خواهد شد.

مدرس با اشاره به اینکه پذیرفته شدگان در آزمون علمی در تیرماه سال جاری باید در آزمون عملی شرکت کنند، تاکید کرد: پیش از برگزاری آزمون عملی مدارک افرادی که حدنصاب حضور در این آزمون را کسب کردند، به صورت کامل در این کمیته مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با جذب جوانان برگزیده در مشاغل مورد نیاز شاهد ارتقای کیفی فعالیت های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی استان  در راستای خدمات رسانی به مردم هرمزگان باشیم.

شماره خبر : ١٩٢٠٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/02

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.