يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > دیدار استاندار هرمزگان با وزیر نفت


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٢٩٨

تاریخ:1398/04/18دیدار استاندار هرمزگان با وزیر نفت

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با مهندس بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در این دیدار با اشاره به فعالیت گسترده مجموعه‌های مرتبط با وزارت نفت در هرمزگان، خواستار کمک های بیشتر این مجموعه ها از جمله پالایشگاه ها در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی در هرمزگان شد.

وی همچنین به طرح های ایجاد پالایشگاه‌های مقیاس کوچک در هرمزگان اشاره کرد و از وزیر نفت خواست تا این طرح‌های مهم را مورد حمایت قرار دهد.

دکتر همتی در ادامه تسریع در اجرای طرح های گاز رسانی به شهرها و روستاهای استان هرمزگان را خواستار شد.

احداث خط انتقال گاز جهت گاز رسانی به واحدهای صنعتی جدید در سواحل مکران در شرق هرمزگان از جمله دیگر مواردی بود که استاندار هرمزگان در این دیدار مورد پیگیری قرار داد.

همچنین در این دیدار آخرین وضعیت مبارزه با قاچاق سوخت مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، راهکارهای مناسبی در راستای مقابله با قاچاق سوخت اتخاذ شود.

وزیر نفت نیز در این دیدار جهت کمک به اجرای موارد مطرح شده از سوی استاندار هرمزگان، اعلام آمادگی نمود.

شماره خبر : ١٨٢٩٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/14

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.