دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > امانت داری، اصل مهم در انتخابات است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٨٤٩

تاریخ:1398/03/26


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد:
امانت داری، اصل مهم در انتخابات است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان به اصل امانت داری در انتخابات اشاره کرد و گفت: فرمانداران باید اصل امانتداری در انتخابات را مدنظر و در اولویت قرار دهند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در گردهمایی فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات شرق استان هرمزگان، با تاکید بر اهمیت حفظ وحدت و همدلی جامعه و جلوگیری از ایجاد فضای ناامیدی و یاس، عنوان کرد: بعضی افراد با استفاده از فضای انتخاباتی جامعه تلاش می کنند با تخریب و سیاه نمایی علیه دولت برای خود جایگاه و موقعیتی کسب کنند که این موارد باید به دقت رصد و پاسخ های به موقع و مناسبی به این تخریب ها داده شود.

وی ایجاد نشاط سیاسی در جامعه را از وظایف فرمانداران دانست و عنوان کرد: فرمانداران زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم سازند.

وی به اصل امانت داری در انتخابات اشاره کرد و گفت: فرمانداران باید اصل امانتداری در انتخابات را مدنظر و در اولویت قرار دهند.

میرزاد بر لزوم همدلی در میان هیئت اجرایی و هیئت نظارت در انتخابات تاکید کرد وافزود: باید با برگزاری جلسات ارتباط سازنده ای میان هیئت اجرایی و نظارت انتخابات شکل گیرد تا با همدلی بیشتر بتوان هر چه بهتر در برگزاری انتخابات نقش داشت.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: هیچ کدام از فرمانداران و برگزارکنندگان انتخابات حق حمایت رسمی یا غیر رسمی از کاندایدهای احتمالی را ندارند و نمی توانند از امکانات شخصی یا دولتی به این منظور استفاده کنند.

میرزاد خاطرنشان کرد: باید بی طرفی کامل را در راس تمامی فعالیت های ستاد انتخابات استان هرمزگان قرار داد و تمامی اعضای ستاد انتخابات حوزه شرق استان نیز این موضوع را مورد توجه ویژه خود قرار دهند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به اینکه خوشبختانه در ستاد انتخابات استان در این دوره یک جمع باتجربه را داریم، گفت: از رئیس ستاد انتخابات گرفته تا اعضای ستاد هر کدام تجربه بسیار خوبی را در این ستاد داشته‌اند و با همین تجربه امیدواریم که انتخابات خوبی را در این دوره داشته باشیم.

وی بیان کرد: امیدوارم با استفاده از تجربیات اعضای ستاد و تعامل و همکاری سایر اعضا،  این دوره از انتخابات را به دور از حاشیه، با شفافیت کامل و بر اساس ضوابط قانونی موجود در استان برگزار کنیم.

شماره خبر : ١٧٨٤٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.