دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > برای حفظ محیط زیست باید به سمت استفاده از انرژی‌های پاک حرکت کنیم


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٧٧٧

تاریخ:1398/03/20


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعى استانداری هرمزگان:
برای حفظ محیط زیست باید به سمت استفاده از انرژی‌های پاک حرکت کنیم

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعى استانداری هرمزگان گفت: نیاز است در استفاده از منابع تجدید ناپذیر، تغییر رفتار داشته باشیم و برای حفظ محیط زیست باید به سمت استفاده از انرژی‌های پاک حرکت کنیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در همایش بزرگداشت روز جهانی محیط زیست، عنوان کرد: ما باید به سمت استفاده از انرژی‌های پاک حرکت کنیم تا نیاز به مصرف نفت کاهش پیدا کند و در استفاده از منابع تجدید ناپذیر، تغییر رفتار داشته باشیم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر تلاش برای کاهش معضلات زیست محیطی، بیان کرد: مدیریت پسماند از موارد مهمی است که باید در این راستا مورد توجه باشد.

وی با بیان اینکه اگر فرهنگ سازی و آگاهی بخشی صورت گیرد می‌توان شرایط بهتری را در بحث محیط زیست متصور بود، افزود: باید تلاش کنیم که در راستای توسعه پایدار، محیط زیست را پاک نگه‌ داریم.

میرزاد تاکید کرد: همه افراد جامعه باید تلاش کنند که به محیط زیست لطمه‌ای وارد نشود.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم همایش امروز باعث تلنگری در راستای حفظ محیط زیست باشد.

شماره خبر : ١٧٧٧٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.