شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠
آخرین اخبار
تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/واحدهای متخلف پلمپ می‌شوند/شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند/استفاده از ماسک و عدم حضور در اماکن پرتجمع سیر بیماری را کاهش می‌دهد/افرادی که قرنطینه را رعایت نکنند مجازات قانونی می‌شوند/دورکاری دو سوم کارکنان ادارات در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/مأموریت های غیرضرور لغو شود/فعالیت های آموزشی، فرهنگی و مراسم های مذهبی تعطیل است/برگزاری مراسم عروسی ممنوع است و دهیاران در روستاها مسئول مستقیم اجرای این قانون در روستاها هستند/فرمانداران مبادی ورودی شهرها را کنترل کنند/ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است/تردد خودروهای شخصی از ساعت 22 تا ساعت 3 بامداد ممنوع است
اخبار > دکتر همتی: در دوره فعالیت دولت تدبیر و امید بیش از سه هزار کلاس درس در قالب ۸۳۳ پروژه مدرسه سازی در هرمزگان احداث شده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٢٣٢
تاریخ:سه شنبه ٥ اسفند ١٣٩٩

تجلیل و قدردانی استاندار هرمزگان از خیرین مدرسه ساز استان هرمزگان در بیست و دومین جشنواره تکریم خیرین مدرسه ساز؛
دکتر همتی: در دوره فعالیت دولت تدبیر و امید بیش از سه هزار کلاس درس در قالب ۸۳۳ پروژه مدرسه سازی در هرمزگان احداث شده است

استاندار هرمزگان گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید و در دوران دولت های یازدهم و دوازدهم، تاکنون ۸۳۳ پروژه مدرسه سازی در قالب سه هزار و ۴۸ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیارد تومان در استان هرمزگان اجرایی شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در بیست و دومین جشنواره تکریم خیرین مدرسه ساز با تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت امام علی علیه السلام و روز پدر، از تمامی خیرین استان هرمزگان به ویژه خیرین مدرسه ساز تشکر و قدردانی کرد.
 
وی گفت: علاوه بر خیرین بزرگوار، مدیران صنایع و بنگاه‌های اقتصادی فعال در استان هرمزگان نیز ورود خوبی در عرصه مدرسه سازی داشته‌اند و در آینده بخش قابل توجهی از نیازهای استان در حوزه های مختلف از جمله مدرسه سازی و امکانات درمانی و آموزشی و ورزشی توسط بنگاه های اقتصادی در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی، تامین می‌شود.
 
استاندار هرمزگان با اشاره به تلاش و جدیت دولت، خیرین مدرسه ساز و بنگاه‌های اقتصادی در راستای اجرای پروژه های ساخت مدارس در هرمزگان، افزود: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید و در دوران دولت های یازدهم و دوازدهم، تاکنون ۸۳۳ پروژه مدرسه سازی در قالب سه هزار و ۴۸ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیارد تومان در استان هرمزگان اجرایی شده است که سهم خیرین بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان بوده است.
 
همتی تصریح کرد: در حال حاضر نیز ۷۱۳ کلاس درس در قالب ۱۴۵ پروژه مدرسه سازی در هرمزگان در حال احداث است که باید تلاش لازم صورت گیرد که این پروژه ها تا مهر سال ۱۴۰۰ تکمیل و آماده بهره‌برداری شوند.
 
وی گفت: مدرسه سازی زمینه ساز شکوفایی استعدادهای مختلف در کشور است و با تعلیم و تربیت دانش آموزان، جامعه ما در مسیر پیشرفت و توسعه بزرگ قرار دارد که این دستاوردها حاصل تلاش خیرین مدرسه ساز و همچنین معلمین بزرگوار در مدارس است.
 
استاندار هرمزگان همچنین یاد و خاطره مرحوم خطیبی زاده از خیرین فعال در عرصه مدرسه سازی در استان هرمزگان را گرامی داشت و ضمن تشکر و قدردانی از خانواده این مرحوم، خاطرنشان کرد: مرحوم خطیبی‌زاده کارهای نیک و حسنات بسیاری از جمله در زمینه ساخت مدارس در استان هرمزگان انجام داد.
 
در پایان این مراسم که هم‌زمان با سراسر کشور و از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با معاون اول رئیس‌ جمهور برگزار شد، از خیرین مدرسه ساز استان هرمزگان تجلیل و قدردانی شد.

شماره خبر : ٢٤٢٣٢
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/01/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.