شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠
آخرین اخبار
تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/واحدهای متخلف پلمپ می‌شوند/شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند/استفاده از ماسک و عدم حضور در اماکن پرتجمع سیر بیماری را کاهش می‌دهد/افرادی که قرنطینه را رعایت نکنند مجازات قانونی می‌شوند/دورکاری دو سوم کارکنان ادارات در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/مأموریت های غیرضرور لغو شود/فعالیت های آموزشی، فرهنگی و مراسم های مذهبی تعطیل است/برگزاری مراسم عروسی ممنوع است و دهیاران در روستاها مسئول مستقیم اجرای این قانون در روستاها هستند/فرمانداران مبادی ورودی شهرها را کنترل کنند/ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است/تردد خودروهای شخصی از ساعت 22 تا ساعت 3 بامداد ممنوع است
اخبار > گسترش سمن ها و تشکل های مردم نهاد در هرمزگان نوید بخش چشم اندازی مطلوب برای استان است/گرایش نخبگان و متخصصان حوزه پزشکی برای تشکیل سمن قابل تقدیر است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٢١٥
تاریخ:دوشنبه ٤ اسفند ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
گسترش سمن ها و تشکل های مردم نهاد در هرمزگان نوید بخش چشم اندازی مطلوب برای استان است/گرایش نخبگان و متخصصان حوزه پزشکی برای تشکیل سمن قابل تقدیر است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: گسترش روز افزون سمن ها و تشکل های مردم نهاد در هرمزگان برای فعالیت در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی نوید بخش چشم انداز مطلوب برای استان در این زمینه است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد استان هرمزگان، با اشاره به اهمیت سازمان های مردم نهاد، عنوان کرد: رویکرد نخبگان استان به ویژه متخصصان جامعه پزشکی برای تشکیل سمن جهت ارائه خدمات مطلوب به اقشار آسیب پذیر جامعه در راستای کاهش آسیب های اجتماعی قابل تقدیر است.
 
وی با اشاره به روند رو به رشد سمن ها در هرمزگان، تصریح کرد: روند رو به رشد درخواست تشکیل سمن و سازمان های مردم نهاد در هرمزگان نوید بخش چشم انداز مطلوبی در این حوزه برای استان است.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: روی آوردن نسل جوان و نخبگان استان به فعالیت های خیریه و مردم نهاد دستاورد دیگر توسعه سازمان های مردم نهاد در هرمزگان است که امیدواریم با ثمرات مناسب برای مردم همراه باشد.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: در کنار توسعه کمی سازمان های مردم نهاد در هرمزگان عملکرد و کیفیت کار این سمن ها در راستای کاهش آسیب های اجتماعی مورد ارزیابی قرار گیرد.

شماره خبر : ٢٤٢١٥
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/01/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.