شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠
آخرین اخبار
تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/واحدهای متخلف پلمپ می‌شوند/شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند/استفاده از ماسک و عدم حضور در اماکن پرتجمع سیر بیماری را کاهش می‌دهد/افرادی که قرنطینه را رعایت نکنند مجازات قانونی می‌شوند/دورکاری دو سوم کارکنان ادارات در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/مأموریت های غیرضرور لغو شود/فعالیت های آموزشی، فرهنگی و مراسم های مذهبی تعطیل است/برگزاری مراسم عروسی ممنوع است و دهیاران در روستاها مسئول مستقیم اجرای این قانون در روستاها هستند/فرمانداران مبادی ورودی شهرها را کنترل کنند/ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است/تردد خودروهای شخصی از ساعت 22 تا ساعت 3 بامداد ممنوع است
اخبار > تخصیص ۷۰ درصد بودجه مصوب سال جاری استان هرمزگان موجب نشاط و تحرک در اجرای پروژه‌های عمرانی و توسعه‌ای در استان شده است/سایت هشت هزار و ۸۰۰ هکتاری پرورش میگوی مهرگان در شهرستان بندرلنگه با سرمایه‌گذاری چهار هزار میلیارد تومانی سازمان اقتصادی کوثر فعال می‌شود/شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان هرمزگان موظف به حمایت و کمک به تامین هزینه‌های تیم‌های ورزشی هرمزگان در لیگ های کشوری شدند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤١٩٦
تاریخ:شنبه ٢ اسفند ١٣٩٩

دکتر همتی در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان:
تخصیص ۷۰ درصد بودجه مصوب سال جاری استان هرمزگان موجب نشاط و تحرک در اجرای پروژه‌های عمرانی و توسعه‌ای در استان شده است/سایت هشت هزار و ۸۰۰ هکتاری پرورش میگوی مهرگان در شهرستان بندرلنگه با سرمایه‌گذاری چهار هزار میلیارد تومانی سازمان اقتصادی کوثر فعال می‌شود/شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان هرمزگان موظف به حمایت و کمک به تامین هزینه‌های تیم‌های ورزشی هرمزگان در لیگ های کشوری شدند

استاندار هرمزگان گفت: تخصیص ۷۰ درصد بودجه مصوب سال جاری استان هرمزگان رقمی بسیار خوب و امیدوار کننده است و موجب نشاط و تحرک در اجرای پروژه‌های عمرانی و توسعه‌ای استان شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان با اشاره به عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در راستای استفاده از ظرفیت تهاتر برای پرداخت مطالبات پیمانکاران پروژه‌های عمرانی و تامین هزینه‌های جاری، عنوان کرد: تاکنون ۱۱۴ میلیارد تومان از این محل در استان اقدام شده که در مجموع ۸۹ میلیارد تومان آن در طرح‌های استانی و ملی پذیرفته شده است.
 
وی ادامه داد: از مجموع اعتبارات تهاتر پذیرفته شده، ۵۵ میلیارد تومان مربوط به طرح‌های استانی است که ۴۱ میلیارد تومان آن هزینه‌های عمرانی و ۱۱ میلیارد تومان هزینه‌های جاری و علاوه بر آن ۳۴ میلیارد تومان نیز در سطح پروژه‌های ملی پذیرفته شده است که همه این ارقام علاوه بر بودجه مصوب استان می‌باشد.
 
استاندارد هرمزگان افزود: از مجموع هزار و ۵۲۲ میلیارد تومان بودجه مصوب استان هرمزگان برای سال ۹۹ تاکنون هزار و ۶۰ میلیارد تومان تخصیص یافته است که شامل ۷۰ درصد می‌شود و رقم بسیار خوبی نسبت به سال‌های گذشته است.
 
همتی تصریح کرد: با وجود تحریم‌ها و عدم ورود درآمدهای نفتی به بودجه کشور، اما با ابزارهای مالی مختلفی که توسط دولت و مجلس در قانون بودجه پیش‌بینی شده است، ۷۰ درصد بودجه مصوب استان هرمزگان در سال جاری تخصیص یافته است و علاوه بر این بودجه‌های دیگری از محل منابع ملی نیز در طول سال جاری به هرمزگان اختصاص داده شده است.
 
وی گفت: تخصیص ۷۰ درصد بودجه مصوب سال جاری استان هرمزگان رقمی بسیار خوب و امیدوار کننده است و موجب نشاط و تحرک در اجرای پروژه‌های عمرانی و توسعه‌ای استان شده است که توسط دولت در راستای ایجاد زیرساخت‌های مختلف در هرمزگان در حال اجراست.
 
استاندار هرمزگان در ادامه به پروژه سایت پرورش میگوی مهرگان در شهرستان بندرلنگه اشاره کرد و بیان داشت: این سایت بزرگ با وسعت هشت هزار و ۸۰۰ هکتار پس از بررسی ها و پیگیری های مختلف و تفاهم با مجموعه سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران، با سرمایه‌گذاری چهار هزار میلیارد تومانی توسط این سازمان فعال می‌شود و ۲۰ هزار شغل نیز در این سایت ایجاد خواهد شد.
 
همتی اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت سازمان اقتصادی کوثر، عملیات این کار بزرگ در سایت پرورش میگوی مهرگان به زودی آغاز می‌شود و سایر متقاضیان بومی در شهرستان بندرلنگه نیز در اولویت مشارکت در این پروژه قرار دارند که می‌توانند با مجموعه سازمان اقتصادی کوثر همکاری داشته باشند.
 
وی همچنین از تصویب کمک شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان هرمزگان به حوزه ورزش حرفه‌ای استان خبر داد و اضافه کرد: تمامی شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان هرمزگان موظف هستند، طبق دستورالعملی که از سوی معاونت عمرانی استانداری به آنها ابلاغ می‌شود، به تامین هزینه‌های تیم‌های ورزشی مختلف آقایان و بانوان هرمزگان در لیگ های کشوری شامل برتر و دسته های ۱ و ۲ و ۳ در حوزه استحفاظی خود، کمک کنند.
 
استاندار هرمزگان افزود: باید با کمک به تیم‌های ورزشی در مناطق مختلف استان، شرایط شکوفایی استعدادهای ورزشی هرمزگان را فراهم کنیم.

شماره خبر : ٢٤١٩٦
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/01/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.