پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیگیری مسائل تولید برق هرمزگان در دیدار استاندار هرمزگان با مدیرعامل گروه مپنا/تاکید استاندار هرمزگان بر مشارکت مپنا در ساخت بیمارستان و‌ مجتمع آموزشی در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٧٧٨
تاریخ:سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩


پیگیری مسائل تولید برق هرمزگان در دیدار استاندار هرمزگان با مدیرعامل گروه مپنا/تاکید استاندار هرمزگان بر مشارکت مپنا در ساخت بیمارستان و‌ مجتمع آموزشی در هرمزگان

استاندار هرمزگان در دیدار با دکتر علی آبادی مدیرعامل گروه مپنا، در خصوص مسائل حوزه تولید برق در استان هرمزگان گفتگو و تبادل نظر داشت و مطالبات استان را مطرح و پیگیری کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این نشست که در شرکت مپنا در تهران برگزار شد، بر توسعه ظرفیت تولید برق استان، احداث سیکل بخار نیروگاه ایسین و نصب مزرعه توربین های بادی در مناطق بادخیز استان هرمزگان تاکید کرد.
 
استاندار هرمزگان با اشاره به مسئولیت های اجتماعی و تاکید بر مشارکت در ساخت بیمارستان و‌ مجتمع آموزشی، گفت: اتصال شبکه برق جزیره قشم به سرزمین اصلی و کشورهای همسایه خلیج فارس، نصب پست GIS نیروگاه کلاس F هنگام و شارژ خط گاز نیروگاه کلاس F دارای اهمیت ویژه می‌باشد که باید تسریع یابد.
 
وی تاکید کرد: مدیرعامل مپنا با همراهی تیم تخصصی نیمه دوم بهمن ماه به منظور بررسی و عملیاتی شدن موارد پیشنهادی به هرمزگان سفر داشته باشد.

شماره خبر : ٢٣٧٧٨
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.