پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > موانع پیش روی سرمایه گذاران طرح های پرورش ماهی رفع می‌شود/ترخیص تجهیزات تکمیل طرح صنعتی کنسانتره آهن تنگه زاغ سرعت می‌گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٧٧٥
تاریخ:سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
موانع پیش روی سرمایه گذاران طرح های پرورش ماهی رفع می‌شود/ترخیص تجهیزات تکمیل طرح صنعتی کنسانتره آهن تنگه زاغ سرعت می‌گیرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط موانع پیش روی تامین مواد اولیه مورد نیاز سرمایه گذاران طرح های پرورش ماهی رفع می شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه اقدام "تدابیر ویژه استانی" عنوان کرد: موانع پیش روی سرمایه گذران پرورش ماهی در هرمزگان در زمینه ترخیص مواد اولیه با همکاری دستگاه های اجرایی و نظارتی رفع می شود‌.
 
وی در همین رابطه گفت: قشم ظرفیت های خوبی در زمینه پرورش ماهی دارد و با رفع موانع سرمایه گذاران زمینه گسترش این صنعت در این جزیره فراهم می شود.
 
حیدری تصریح کرد: منطقه آزاد قشم با استفاده از امکانات و اختیاراتی که دارد در مسیر رفع مشکلات سرمایه گذاران بخش های مختلف به ویژه پرورش ماهی در قفس گام بر دارد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: ترخیص تجهیزات مورد نیاز تکمیل طرح صنعتی کنسانتره آهن تنگه زاغ با همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط سرعت می گیرد.

شماره خبر : ٢٣٧٧٥
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.