چهارشنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ایجاد منطقه آزاد تجاری در شهرستان جاسک ضروری است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٧٧٤
تاریخ:سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
ایجاد منطقه آزاد تجاری در شهرستان جاسک ضروری است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: ایجاد منطقه آزاد تجاری در شهرستان جاسک برای زدودن غبار محرومیت از شرق هرمزگان ضروری است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در نشست با اعضای دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با محوریت ایجاد منطقه آزاد تجاری در شهرستان جاسک، با اشاره به ظرفیت های هرمزگان، عنوان کرد: هرمزگان با برخورداری از نوار ساحلی گسترده و جزایر متعدد ظرفیتی بکر برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف است.
 
وی با اشاره به اهمیت ایجاد منطقه آزاد در شهرستان جاسک، خاطرنشان کرد: شهرستان های بشاگرد و جاسک نماد محرومیت در استان هرمزگان هستند و ایجاد منطقه آزاد در شهرستان جاسک می تواند کمک شایانی به توسعه این مناطق کند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد : ایجاد منطقه آزاد تجاری در شهرستان جاسک و به تبع آن گسترش فعالیت های تجاری و بازرگانی در این شهرستان می تواند نقش بسزایی در زدودن غبار محرومیت از شرق هرمزگان و از بین رفتن پدیده شوم قاچاق داشته باشد.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: ایجاد منطقه آزاد و تسهیل مجوزهای مورد نیاز سرمایه گذاری با ایجاد منطقه آزاد، زمینه ساز توسعه شهرستان جاسک و گسیل سرمایه گذاران به این خطه خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: استانداری هرمزگان از ایجاد منطقه آزاد تجاری در شهرستان جاسک حمایت می کند و آماده همکاری برای رفع موانع احتمالی برای تحقق این مهم در شرق هرمزگان است.

شماره خبر : ٢٣٧٧٤
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.