پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیگیری رفع مشکلات ارزی مربوط واحدهای فعال تولیدی و سرمایه‌گذاری و ترخیص کالاهای اساسی از گمرکات هرمزگان در دیدار استاندار هرمزگان با معاون ارزی بانک مرکزی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٧٥٥
تاریخ:دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٩


پیگیری رفع مشکلات ارزی مربوط واحدهای فعال تولیدی و سرمایه‌گذاری و ترخیص کالاهای اساسی از گمرکات هرمزگان در دیدار استاندار هرمزگان با معاون ارزی بانک مرکزی

استاندار هرمزگان، روز دوشنبه در تهران با غلامرضا پناهی معاون ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این دیدار رفع مشکلات ارزی واحدهای فعال تولیدی و سرمایه‌گذاری در هرمزگان را پیگیری و مورد بررسی قرار داد.
 
وی با اشاره فعالیت‌های گسترده اقتصادی، تولیدی، صادراتی و مبادلات تجاری در هرمزگان، خواستار توجه ویژه در حوزه ارزی به این استان شد.
 
استاندار هرمزگان بر لزوم تخصیص ارز مورد نیاز و همکاری بانک ها برای تسهیل ترخیص کالاهای اساسی از گمرکات استان هرمزگان، تاکید کرد.
 
همتی تصریح کرد: در این راستا باید در اعلام کد اختصاص ارز از سوی بانک مرکزی به بانک ها تسریع شود.

شماره خبر : ٢٣٧٥٥
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.