پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سرچاهان شهرستان حاجی‌آباد ایجاد می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٧٥٣
تاریخ:دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٩

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سرچاهان شهرستان حاجی‌آباد ایجاد می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط و سرمایه گذاران، زیرساخت های لازم در شهرک صنعتی سرچاهان شهرستان حاجی آباد برای اجرای طرح های سرمایه گذاری ایجاد می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست ویژه پیگیری اقدامات دستگاه های اجرایی در زمینه ایجاد زیرساخت ها در شهرک صنعتی سرچاهان شهرستان حاجی آباد، عنوان کرد: زیرساخت های لازم با همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط و سرمایه گذاران برای راه اندازی واحد های صنعتی در شهرک صنعتی سرچاهان حاجی آباد مهیا می شود.
 
وی در همین رابطه گفت: شرکت سهامی آب منطقه ای استان در زمینه تامین آب مورد نیاز طرح های صنعتی در شهرک سرچاهان اقدام خواهد کرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: در زمینه تامین برق این پروژه های سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سرچاهان، شرکت سهامی برق منطقه ای استان با مشارکت  سرمایه گذاران اقدام به ایجاد زیرساخت های لازم تامین برق اقدام خواهد نمود.
 
حیدری گفت: فرماندار شهرستان حاجی آباد ماموریت دارد به صورت هفتگی اقدامات دستگاه های اجرایی در زمینه ایجاد زیرساخت ها در شهرک صنعتی سرچاهان در زمینه تامین آب، برق و گاز شهرک، ارزیابی و گزارش نماید.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سرچاهان حاجی آباد علاوه بر ایجاد اشتغال برای مردم این منطقه زمینه ساز افزایش تولید و آبادانی مناطق همجوار می شود.
 
حیدری خاطرنشان کرد: متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سرچاهان حاجی آباد برنامه عملیاتی و مدون خود را در زمینه طرح های سرمایه گذاری ارائه کنند.
 
در این نشست مسائل و مشکلات شرکت پارس انرژی متقاضی اجرای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سرچاهان حاجی آباد در حوزه تامین زیرساخت ها با حضور دستگاه های اجرایی ذیربط و سرمایه گذار طرح بررسی و با دستور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصمیمات لازم برای رفع موانع پیش روی طرح سرمایه گذاری اتخاذ شد.

شماره خبر : ٢٣٧٥٣
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.