پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > لزوم توجه به اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگران در هرمزگان/پیگیری اشتغال فرزندان ایثارگر در کمیته ای ویژه


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٧٥١
تاریخ:دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٩

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان تاکید کرد:
لزوم توجه به اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگران در هرمزگان/پیگیری اشتغال فرزندان ایثارگر در کمیته ای ویژه

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با اشاره به لزوم توجه به اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، گفت: رفع مشکل اشتغال فرزندان شاهد و ايثارگران استان هرمزگان در کمیته ای ویژه رسیدگی و پیگیری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در جلسه ساماندهی اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگران با اشاره به لزوم همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، اظهار داشت: همه مسئولان متولی باید رفع مشکلات جامعه هدف، مخصوصا اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران را در راس امور کاری خود قرار دهند.
 
وی با بیان اینکه یکی از مشکلات جامعه ایثارگران مسأله اشتغال است، بر لزوم رسیدگی به امور ایثارگران و به ویژه اشتغال خانواده شهدا تاکید کرد و افزود: بانک اطلاعاتی از سوابق تحصیلی و تجربیات خانواده شهدا و ایثارگران تشکیل خواهد شد.
 
در این جلسه که با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان ، رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری هرمزگان برگزار شد، راهکار‌های رفع موانع اشتغال خانواده شهدا و ایثارگران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شماره خبر : ٢٣٧٥١
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.