پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ارزیابی دقیق میزان خسارت زمین لرزه در غرب هرمزگان در حال انجام است/توزیع اقلام زیستی و خوراکی مورد نیاز در مناطق زلزله زده/ضرورت حفظ آمادگی تمامی دستگاه های مسئول و دهیاران


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٧٤٠
تاریخ:يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩

استاندار هرمزگان اعلام کرد:
ارزیابی دقیق میزان خسارت زمین لرزه در غرب هرمزگان در حال انجام است/توزیع اقلام زیستی و خوراکی مورد نیاز در مناطق زلزله زده/ضرورت حفظ آمادگی تمامی دستگاه های مسئول و دهیاران

استاندار هرمزگان گفت: ارزیابی دقیق میزان خسارت زمین لرزه در منطقه غرب هرمزگان در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی با اشاره به پس لرزه های مکرر در غرب استان هرمزگان پس از زلزله بامداد شنبه، بر ضرورت حفظ آمادگی تمامی دستگاه های مسئول در این زمینه تاکید کرد و بیان داشت: دهیاران در این منطقه پیش بینی های لازم جهت احتمال اسکان اضطراری را داشته باشند و مسائل و مشکلات را سریعا به فرمانداران گزارش کنند.
 
وی از ادامه خدمات رسانی به زلزله زدگان در شهرستان بندرلنگه توسط دستگاه های امدادی و فرمانداری با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استان خبر داد و افزود: جهت رفاه شهروندان منطقه زلزله زده اقلام مورد نیاز در این منطقه توزیع شده است.
 
استاندار هرمزگان اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته توسط جمعیت هلال احمر هرمزگان و اداره کل مديريت بحران استانداری، علاوه بر توزیع اقلام زیستی، اقلام خوراکی مورد نیاز تهیه و دستور توزیع داده شده است.
 
همتی تاکید کرد: رفع کامل مشکلات مناطق زلزله زده به طور جدی در دستور کار اعضای ستاد مدیریت بحران استان بوده و اداره کل مدیریت بحران استانداری نیز بر روند خدمات رسانی و انجام هماهنگی و پشتیبانی های لازم نظارت خواهد کرد.
 
وی گفت: ارزیابی دقیق میزان خسارت زمین لرزه در این منطقه نیز در حال انجام است.

شماره خبر : ٢٣٧٤٠
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.