پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > مردم شریف هرمزگان برای جلوگیری از اختلال در روند تولید صنایع و واحدهای فعال در استان همکاری لازم را با صرفه‌جویی در مصرف برق داشته باشند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٧٣٥
تاریخ:شنبه ٢٧ دی ١٣٩٩

استاندار هرمزگان:
مردم شریف هرمزگان برای جلوگیری از اختلال در روند تولید صنایع و واحدهای فعال در استان همکاری لازم را با صرفه‌جویی در مصرف برق داشته باشند

استاندار هرمزگان از مردم شریف هرمزگان خواست با صرفه‌جویی در مصرف برق، به جلوگیری از اختلال در روند تولید صنایع و واحدهای فعال در استان، کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست بررسی و هماهنگی مصرف برق صنایع و واحدهای تولیدی و اقتصادی استان هرمزگان با اشاره به اهمیت صرفه جویی در مصرف برق در راستای تامین برق برای فعالیت مناسب بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی در استان هرمزگان، عنوان کرد: با توجه به شرایط سرمای هوا در کشور و افزایش مصرف گاز و برق در بسیاری از مناطق، نیاز به صرفه جویی در مصرف انرژی وجود دارد.
 
وی ادامه داد: از مردم شریف استان هرمزگان انتظار داریم که کمک و همراهی لازم را در این راستا داشته باشند و در مصرف برق خانگی به ویژه اقلام و کالاهای پرمصرف صرفه‌جویی کنند.
 
استاندار هرمزگان افزود: واحدهای تولیدی نیز تا حد امکان و بدون اینکه به تولید آنها لطمه بخورد، صرفه جویی در مصرف برق را داشته باشند.
 
همتی تصریح کرد: در صورت صرفه جویی مناسب در مصرف برق توسط مردم، صنایع، واحدهای تولیدی و اقتصادی در استان، دچار مشکل و کاهش تولید نخواهند شد و از همه می‌خواهیم تا در مصرف برق خانگی و تجاری صرفه جویی لازم را داشته باشند.
 
وی گفت: واحدهای تولیدی و اقتصادی فعال در هرمزگان با اشتغال گسترده نقش مهمی در تولید کالا و صادرات دارند و از مردم استان می خواهیم تا کار بزرگ صرفه جویی در مصرف برق را در فصل زمستان انجام دهند تا این واحدها دچار اختلال نشوند و تولید کامل را با تامین برق کافی، داشته باشند.

شماره خبر : ٢٣٧٣٥
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.