پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > در شرایط شیوع کرونا نیاز هرمزگان با راه اندازی کارخانه تولید الکل در شهرستان حاجی‌آباد تامین شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٧٢١
تاریخ:جمعه ٢٦ دی ١٣٩٩

استاندار هرمزگان:
در شرایط شیوع کرونا نیاز هرمزگان با راه اندازی کارخانه تولید الکل در شهرستان حاجی‌آباد تامین شد

استاندار هرمزگان گفت: در شرایط شیوع کرونا نیاز هرمزگان با راه اندازی کارخانه تولید الکل در شهرستان حاجی‌آباد تامین شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان از کارخانه تولید الکل در شهرستان حاجی‌آباد بازدید کرد.
 
وی در جریان بازدید از این کارخانه گفت: در اوایل شیوع کرونا و با توجه به نیاز ضروری مردم به اقلام بهداشتی مانند ماسک و الکل، راه اندازی مجدد این کارخانه و بازگشت به تولید، نه تنها در تامین نیاز استان اثرگذار بود، بلکه بخشی از نیاز سایر استان ها را نیز رفع کرد.
 
همتی همچنین گفت: فرآیند دریافت مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو از طریق رایزنی با وزارت بهداشت تسهیل می شود.
 
همتی میزان سرمایه گذاری این واحد را به ارزش روز نزدیک به 200میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: برای راه اندازی مجدد این کارخانه مبلغ 40میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش از محل اعتبارات تبصره 18 پرداخت شد و هم اکنون نیز متقاضی دریافت 100میلیاردریال تسهیلات جدید است.
 
استاندار هرمزگان میزان ظرفیت تولید سالانه این واحد را سه هزار و 600تُن اعلام کرد و گفت: با راه اندازی مجدد این واحد،  برای 24نفر به‌صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

شماره خبر : ٢٣٧٢١
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.