پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > خطوط برق و گاز رسانی به شهرک صنعتی صنایع معدنی سرچاهان ارتقاء می‌یابد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٧١٩
تاریخ:جمعه ٢٦ دی ١٣٩٩

استاندار هرمزگان در بازدید از معدن دولومیت در شهرستان حاجی‌آباد:
خطوط برق و گاز رسانی به شهرک صنعتی صنایع معدنی سرچاهان ارتقاء می‌یابد

استاندار هرمزگان در بازدید از معدن دولومیت در سرچاهان شهرستان حاجی‌آباد، دستورات لازم را به منظور ارتقاء خطوط برق و تسریع در گاز رسانی به شهرک صنعتی صنایع معدنی سرچاهان، برای آغاز فرآوری محصولات این واحد معدنی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان از شرکت پارس هرمز منیزیت واقع در شهرک صنعتی صنایع معدنی در سرچاهان شهرستان حاجی‌آباد بازدید کرد.
 
استاندار هرمزگان طی بازدید از این معدن دولومیت، برای رفع مشکل برق این واحد معدنی دستوراتی را صادر کرد.
 
بر اساس دستور دکتر همتی طی بازدید از این پروژه، مقرر شد کارگروه کارشناسی برای تأمین برق فاز نهایی شهرک صنعتی صنایع معدنی تشکیل و پیشنهادات این گروه کارشناسی به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برای تصمیم گیری نهایی توسط استاندار هرمزگان ارائه شود.
 
همچنین دکتر همتی دستورات لازم را به شرکت برق منطقه ای هرمزگان، به منظور ارتقاء ظرفیت خطوط برق موجود در این شهرک صنعتی به 10مگاوات صادر کرد.
 
استاندار هرمزگان همچنین به شرکت گاز هرمزگان دستور داد در کوتاه ترین زمان ممکن برای تأمین گاز مورد نیاز این شهرک صنعتی اقدامات لازم را انجام دهد.
 
در حال حاضر برق مورد نیاز بخش کارگاهی این کارخانه تأمین شده است و با راه اندازی خط 10 مگاوات در این شهرک، دو کارخانه دیگر معدنی که ظرفیت فعالیت در این منطقه را دارند نیز راه اندازی می شود.
 
مجموع سرمایه گذاری در این پروژه 36میلیارد و 441میلیون ریال است و  سالانه ظرفیت تولید 200هزار تن دولومیت را دارد.
 
این پروژه برای 14نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

شماره خبر : ٢٣٧١٩
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.