پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > برگزاری انتخاباتی پرشور مهمترین اولویت و ماموریت فرمانداران و بخشداران در هرمزگان است/لزوم تامین تجهیزات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات/عادی انگاری، خطر شیوع دوباره ویروس کرونا را جدی می‌کند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٧١١
تاریخ:پنج شنبه ٢٥ دی ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
برگزاری انتخاباتی پرشور مهمترین اولویت و ماموریت فرمانداران و بخشداران در هرمزگان است/لزوم تامین تجهیزات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات/عادی انگاری، خطر شیوع دوباره ویروس کرونا را جدی می‌کند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: ایجاد فضای مناسب برای برگزاری انتخاباتی پرشور مهمترین اولویت و ماموریت فرمانداران و بخشداران در هرمزگان است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در گردهمایی مشترک فرمانداران و بخشداران غرب استان هرمزگان با همراهی مدیران کل سیاسی، امنیتی و بازرسی استانداری هرمزگان با اشاره در پیش بودن برگزاری انتخابات در اوایل سال آینده، عنوان کرد: مهمترین وظیفه مجریان انتخابات بی طرفی و رعایت عدل و انصاف در برگزاری انتخابات و امانتداری از رای مردم است.
 
وی در همین رابطه گفت: فراهم کردن شرایط مشارکت حداکثری با ایجاد فضای همدلی و برگزاری انتخاباتی قانونمند و با نشاط مثل همه انتخاباتی که تاکنون برگزار شده است مهمترین اولویت و ماموریت فرمانداران و بخشداران است.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: فرمانداران و بخشداران توجه جدی به روزشمار انتخابات داشته باشند و قوانین و مقررات انتخابات را دقیق مطالعه کنند.
 
رئوفی در همین رابطه گفت: فرمانداران طرح امنیتی انتخابات را از هم اکنون تدوین کنند و معتمدین اجرایی انتخابات مورد وثوق فرمانداران باشند.
 
وی افزود: براساس قانون و در چارچوب مقررات فرمانداران و بخشداران با هیات های نظارت و اجرایی تعامل داشته باشند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو، اظهار داشت: حضور پرشور مردم در انتخابات نیازمند تلاش و ایجاد فضای همدلی و وفاق است.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: امکانات لازم برای برگزاری انتخابات اعم از نیروی انسانی و تجهیزات از هم اکنون پیش بینی شود.
 
وی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا، تصریح کرد: با وجود آبی شدن مناطق مختلف استان در صورت عادی انگاری خطر شیوع گسترده دوباره ویروس کرونا وجود دارد و ابتلا یک نفر می تواند تعداد زیادی از افراد را مبتلا کند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به رنگ بندی شهرها، خاطرنشان کرد: رنگ بندی شهرها، شاخص های بهداشت و درمان در تعداد مبتلایان، بستری ها، ترخیص و فوتی هاست و خطر شیوع دوباره  ویروس همچنان پابرجاست و غفلت و عادی انگاری موضوع زمینه شیوع گسترده نشود.
 
وی با اشاره به طرح شهید قاسم سلیمانی در مبارزه با شیوع ویروس کرونا، تصریح کرد: طرح ملی محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا طرح کارآمد و اثر بخشی است و ضروری است این طرح با قوت در هرمزگان تا ریشه کنی ویروس دنبال شود.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به در پیش بودن دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: فرمانداران و بخشداران ستادهای دهه فجر انقلاب اسلامی را به منظور بزرگداشت سالگرد پیروز شکوهمند انقلاب و انعکاس خدمات نظام و دولت فعال کنند.

شماره خبر : ٢٣٧١١
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.