پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تامین نیاز بازار استان هرمزگان در اولویت است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٧١٠
تاریخ:پنج شنبه ٢٥ دی ١٣٩٩

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
تامین نیاز بازار استان هرمزگان در اولویت است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: تامین نیاز بازار استان بر صادرات به ویژه در زمینه محصول سیمان اولویت دارد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، دادستان مرکز استان و فرمانداران، عنوان کرد: تامین نیاز بازار استان در زمینه کالاها بر صادرات اولویت دارد و واحد های صنعتی پس از تامین نیاز استان مجاز به صادرات محصولات خود هستند.
 
وی افزود: فرمانداران شهرستان های پارسیان و قشم تامین نیاز سیمان غرب استان و جزیره قشم را از کارخانجات سیمان قشم و لامرد در دستور کار قرار دهند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: اعلام نیاز سیمان در بخش های مختلف پس از تایید دستگاه های اجرایی و فرمانداران عملیاتی می شود.
 
حیدری تصریح کرد: سوخت مورد نیاز کارخانه سیمان و سایر واحدهای صنعتی با استفاده از سوخت جایگزین تامین شده است و با اتمام تعمیرات خط انتقال گاز این واحد به طور کامل از گاز برای تولید بهره‌مند می‌شود.
 
وی افزود: برای مدیریت بازار روغن استان اجازه خروج روغن های تولیدی در کارخانه حیات از استان داده نمی شود.
 
مهندس رضا مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان نیز در این نشست گفت: معاونین عمرانی فرمانداران بر روند توزیع سیمان در شهرستان ها نظارت کنند و نیازمندی ها در زمینه سیمان طبق نظر کارشناسی باشد.
 
وی در همین رابطه گفت: فرمانداران و دستگاه های اجرایی مسئولیت آماری که در زمینه نیاز به سیمان اعلام می کنند را باید بپذیرند.
 
مدرس تصریح کرد: کلیه درخواست ها در حوزه سیمان آنالیز شده و طبق کار کارشناسی باشد و نیازمندی ها طبق فعالیت پروژه های عمرانی باشد.

شماره خبر : ٢٣٧١٠
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.